Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a hobbitok?

Nektek mi a hobbitok?

Figyelt kérdés
És ha olyan, mennyit költöttetek már rá?
2017. febr. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Mások segítése, gondolkozás, harcművészet gyakorlása.

0 Ft at all.

2017. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Futás, fotózás, bringázás, írás, olvasás, túrázás, kirándulás, beszélgetés, zenehallgatás, filmezés, főzés ilyesmik. 29F
2017. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 10 deka farhát ***** válasza:
Vasútmodellezés. 15 év alatt egy használtautó árát ráköltöttem.
2017. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Póker, versírás, dalparódia készítés, ének-rapelés, totózás, és az állatokat is szeretem. 26F
2017. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Darts, foci, tippmix, zenehallgatás. Dartsra eddig kb egy 20azt költöttem a nyilak és a tartozékok miatt, focira max évente veszek egy pár cipőt, nem nagy tétel, tippmixre max egy héten egy mátyást szánok, szerintem nem egetrengető kiadások ezek, pedig nem vagyok túlzottan eleresztve zsetonnal.
2017. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Firedoom ***** válasza:
Vers, novella iras, sorozat nezes, olvasas, rajzolas, gobelin es ami eppen eszembe jut. Eddig konkretan semmit nem koltottem a hobbikra (Jo az teny, hogy pl a konyvek nincsenek ingyen, de azt nem nagyon szamolom. Ha lesz penz ugyis bovitem a sort kendoval es motorral) 19f
2017. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Versírás, és tönkrement elektromos készülékek szétszedése/összerakása
2017. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én rajzolni szoktam, főleg digitálisan, ahhoz kellett egy rajztábla.
2017. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasni szeretek nagyon, ez az elsőszámú hobbim. Van egy havi limit amit erre költők, pár ezer, a másik amit szeretek csinálni az mostanában a kézzel készült dolgok. Ennél is limit van, itt is pár ezer, meg ahhoz sok dolog van itthon is. 28/N
2017. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biciklizés.Mikor mire van szükség,nem drága.1 éve nem költöttem rá.Akkor külsőgumi csere,új szoknyavédő.5000 ft,évekre megoldva.

Lovaglás heti 3000 ft,de most nem megyek másfél éve,egyenlőre nem tudom folytatni.De szeretném.

Festés:na ez változó.Akril,tempera ha fogy vmi szín azt pótlom,vagy új ecset.az ecset lehet hogy 1000 ft,festék 250-480 ft ha darabra veszem.Hónapokig(1 évig tart)Készlet szintén,az 2000-3000 ft.Néha akvarellpapír.Alapot magam készítek,ingyen farostlemez,karton,ami kidobásra szánt máshol.Diszperzit alapozó 2000 ft,évekig jó,hígító 500 ft pár hónapra.Utóbbi 2-t az egész család hsználja valamire.

2017. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!