Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy növelhetném az önbizalmam?

Hogy növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 20:11
 1/6 anonim válasza:
Ha fiú vagy akkor kezd el gyúrni, attól nagyobb önbizalmad lesz. én is ezzel tettem szert nagyobb önbizalomra
2017. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad.
2017. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy segítsünk egy kicsit több infót kellett volna leírj :\. Nehéz úgy bármit is mondani rólad ha nem tudjuk hol a probléma.
2017. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sportolást bővebb információ nélkül is lehet írni, utolsó...
2017. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A sportolást bővebb információ nélkül is lehet írni, utolsó..."

Szerintem nem,

Te nem tudsz elképzelni önbizalmatlan sportolót (lehet ha már komoly sporteredményei vannak)? Sőt, ismerősömön sportolás közben minden körülötte lévő röhögött, mert kicsit nyomi szegény, attól aztán biztos nem nő meg az önbizalma.


De a kérdező nagyon nem reagált egyik válaszra se, szóval nem akarja igazán hogy segítsünk rajta, csak pricc-pracc, várja a csodát, 2 sorba leírva. Szerintem itt rengetegen mentek végig olyan jellem fejlődésen hogy a looserből magabiztos gerinces emberek lettek, viszont ahhoz hogy a dolgok kulcsát leírja valaki nem várni kell a sült galambot a szádba, tenni kell érte, ebben az esetben a minimum hogy részletes leírást ad hogy hol a bökkenő az önbizalommal.



Persze abban teljes mértékben igazad van, hogy ha pl. kigyúrja magát (ha eddig nem tette meg) akkor teljesen más lesz a jelleme, és sokkal könnyebben építheti az önbizalmat magában. Amennyiben a külsejével nincs megelégedve, lehet ajánlani neki fodrásztól, öltöztetőig 1001- dolgot.



De ha neki ennyi az erőfeszítése a témával kapcsolatban, akkor mit vár?

2017. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sport, mindenfajta mozgás, jó levegő. Én télen is eljárok mínusz fokokban is futni, vagy bejárom a környéket, ezen kívül mondjuk valamilyen csoportos tevékenység is lehet jó hatással az önbizalmadra, vagy a zene. :)

De van,akinek a kiragasztgatott motivációs üzenetek segítenek, valakinek meg az, ha minden reggel elmantrázza a tükör előtt, hogy "szép vagyok, okos vagyok, én is értékes vagyok" stb.

Ez teljesen személyfüggő szerintem

2017. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!