Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy 150 kilós 17 éves...

Van egy 150 kilós 17 éves barátnőm, szekáljam?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok érte, hamar meg fog halni és nem is érzi jól magát, ráadásul állandóan izzad és büdös is, meg rossz ránézni meg mellé ülni. Bunkóság lenne, ha néha néha célozgatnék, hogy fogyjon már le? nagyon lusta, felad minden diétát egy nap múlva, napi 100 métert ha sétál, mert viszik hozzák mindenhova. egyébként nagyon kedves,csak hát.. meg rendes párkapcsolata sem lehet, mert az olyan fiú, akinek ez tetszik, az nem normális. na mit csináljak?

2017. febr. 2. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát hallod, hogy nekem miért nincsenek ilyen remek barátaim, mint te?! (Irónia)
2017. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Eléggé fájdalmas amit leírtál. Vagyis inkább az, ahogy írtad. Kedvesebben kell vele bánni!

Mindenesetre egyébként fontos lenne, hogy lefogyjon. Először sétáljon sokat, és nem fogyókúra kell ide, meg 1 hónapos diéták... hanem teljes életmódváltás. Cukor helyett édesítőszer (eritrit), és fehér lisztes dolgok elhagyása (teljes kiőrlésű dolgokat kell előnybe helyezni)

Szépen lassan kell belevezetni ezeket az új dolgokat az életébe.

2017. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg említsd meg hogy te mész futni/táncolni/jógázni stb és kérdezd meg hogy nem akar veled jönni. Ki tudja lehet hogy a végén egy jó közös program lesz.
2017. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj kitalálni valamilyen foglalkozást, ahova te is szívesen eljárnál vele rendszeresen.Gondolok itt pl. táncra vagy akármilyen sportra.De szerintem az ő esetében még az is segítene valamit, ha elhívnád sétálni.
2017. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Inkább hívd el valamilyen mozgós programra. Kezdetnek az is jó, ha elhívod közös kutyasétáltatásra. Utána lehet haladni aktívabb mozgásformák felé. Kicsit fittebb lesz és ha van társa akkor lelkesebb is.
2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3# Ekkora súllyal nem lehet futni, és emellett nem is ajánlott. 80-90kg a max, amit cipelve még nem tenné tönkre magát sportolás közben.
2017. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 nem értek ehhez akkor sétálni futás helyett. Az ötletem az volt hogy hívja el magával mozogni mert társaságba talán megjön a kedve a rendszeres mozgáshoz. Én nem vagyok túlsúlyos de ameddig barátnőmék nem hívtak edzeni nem is akartam menni most egy túlsúlyos ember még szégyenlősebb neki kell az hogy társaságban mozogjon.
2017. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szégyenlős, tehát kényszerítsük emberek közé?


Nekem 90 kilóval is csak az úszást és a biciklizést ajánlotta a reumatológus, még a sétát sem.

2017. febr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Séta! 1.+2. nap - egy kör egy panelház körül. Ez követően 2 naponta fél körrel több. Na ezzel tudod szekálni, hogy ezt aztán lehet teljesíteni! Októberben 10km lefutása(!!!) sem fog gondot okozni neki! Egyáltalán nem bunkóság, ha szóba hozod, mert hidd el, neki is nagyon rossz ez az állapot. Ha felajánlod a sétákat, biztos elfogadja tőled! És meglátod, iszonyatos tempóban fog fejlődni! Ez a közös sikeretek lesz. :-)
2017. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 ha a házába ül úgy nem fog fogyni. Nyilván nem ideális egy szégyenlős túlsúlyosnak emberek között lenni de ha tenni akar érte valamit akkor ki kell mennie. Használhatja a barátnőlet pajzsként egy társaságban lévő embernek nem szólogatnak be. Ha én félek valamitől akkor szeretem ha nem egyedül kell átvészelnem. Mint mondtam ahhoz nem értek hogy hány kiló felett nem szabad futni vagy sétálni. A momdandóm légyege még mindig az volt hogy csináljon vele mozgós programot hátha megtetszik neki annyira hogy utána rendszeresen eljár pl táncra kérdezővel.
2017. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!