Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pár hetes halott kisbabáva...

Egy pár hetes halott kisbabával úgy járni-kelni, fényképezkedni (mosolyogva?!?! ) hogy létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Én nem hittem el mikor láttam a tévébe ezt. Pár hetes halott kisbabájukat hazavitték és teljes hétköznapi életet éltwk vele. Fényképezkedtek vele mosolyogva a szülei sétálni vitték stb. És ezt a tévé úgy közölte le mint egy tök normális dolgot hogy sokan nem is tudják de ilyet lehet csinálni és hogy jaj szegény szülők ezzel a tettükkel adnak erőt másoknak. Hát neadjisten én így járnék eszembe nem jutna a halott gyermekemet hazavinni és konkrétan játszani nevetni vele. Nem tudom ki látta de csak én gondolom így ezt a dolgot??

2017. febr. 3. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

ez hol volt?

szerintem ilyen hülyeséget nem enged meg a kórház...

mármint, hogy hazavidd a halott gyereket...vagy mégis? :O


23F

2017. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Tessék elolvasni ezt a cikket. Egyrészt nem Magyarországon történt esetről van szó, másrészt elég részletesen leírják, hogy ez hogyan és miért működik. [link]
2017. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Én is láttam és olvastam is. Megdöbbentő. Szerintem sem normális. Egyik részről sem. Sem a szülők, sem a kórház részéről. Ugye nem kell ecsetelnem miért.

A másik pedig az, hogy az "anya" előre tudta, hogy életképtelen lesz a csecsemő, mégis megszülte.

Szerintem ez sem normális.

2017. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

köszi a cikket, ez szerintem inkább tiszteletlenség egy hallottal szemben...

kb mintha egy élőnek már a halálát kívánnád...

meghalt, de ők nem hagyták nyugodni, nekik kellett ez a "babázósdi"...ez nem bátorítás, hanem hülyeség az ÉN véleményem szerint!

én ilyet nem engednék, főleg nem 4 napig otthon tartani...


23F

2017. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is teljesen beteg dolog. Ezzel az erővel akkor a halott nagymamát is még haza lehetne vinni, odaültetni a vasárnapi ebédhez, és úgy tenni, mintha még mindig élne. Teljesen bizarr.

Nem hiszem, hogy egy halott újszülöttet kevésbé illetne meg a méltóság, mint egy elhunyt felnőttet. Ez, hogy úgy játszanak vele, mint egy babával, teljesen felháborító.

Nekem már az is bizarr, mikor valaki élethű csecsemőt vesz, hogy azzal tudja pótolni a saját (elhunyt) gyermeket, és úgy tesz, mintha igazi lenne.

Azt értem, hogy iszonyatos fájdalom és teher elveszteni egy babát. Még azt is csak-csak megértem, hogy a 20. hét után miért nem vetették el, és miért adtak neki egy halovány esélyt a születés utáni életre. De ez...

Számomra a gyászt, és az elengedést pont nem az jelenti, hogy még beteszik a kiságyba, meg talplenyomatot meg fényképeket őriznek róla, miközben hetekig úgy tesznek, mintha nem lenne semmi probléma.

2017. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a cikket elolvastam én is, és még jobban rájöttem hogy ezek nem normálisak. Tudta hogy semmi esélye nem lesz a kicsinek élni de megszülte? És utána még sajnáltatja magát hogy egésznap a kicsi mellet volt mikor az életéért küzdött??!! Nekem ez az egész dolog olyan mint egy rossz pszichothriller. Aki meg a halott feleségével él vagy valamelyik rokonával napokig azt meg viszik a börtönbe. Persze az se normális de valahogy érthetőbb hogy 30-40-50 évig együtt élt valakivel aki meghal és agyilag is és érzelmileg megbillen az ember aztán eltölt egy két napot a halottal persze ez is beteg dolog de nem fotozkodik vele meg tényleg ahogy irta valaki előttem oda ülteti a vasárnapi ebédhez is.
2017. febr. 3. 12:25
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Ti már csak tudjátok milyen az, amikor terhesség közben közlik, hogy életképtelen a magzat, ugye? Rengeteget szültetek, rengeteg abortuszon voltatok, így könnyen odavágjátok, hogy mi a helyes.
2017. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Én azt mondom, hogy akivel nem történt ilyen, az nem tudja mit érezne hasonló szituációban. Nekem szívszorító a történet.


[link]

2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább szívszorító, mint elítélendő történet. A cikkben is ott van, hogy egyre több országban segítik ezzel a gyászoló szülőket. A babának ezzel már nem ártottak, nekik meg könnyebb feldolgozni a gyászt. Ez van. Jó, hogy egyre több ilyen lehetőség van, emberi körülményeket teremtettek nekik, nem pedig titkolózva, illegálisan kellett hazalopniuk a testet. Ennyi, nem köteleznek erre senkit. Én sem valószínű, hogy ezt végigcsinálnám, de nem voltam a helyükben, nem tudhatom, hogy ezt hogyan könnyebb feldolgizni. Viszont jó, hogy akik ezt igénylik, azoknak van erre lehetőség.
2017. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Morbid!
2017. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!