Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szemetek az emberek?

Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Sétáltunk az 5 éves kislányommal, és egy 20 év körüli disznó nőszemély sétáltatta a Husky kutyáját. A lányom odament hozzájuk, megakarta simogatni a kutyát, erre a csaj elhúzta tőle a dögét, és mondta, hogy nem szereti a kutya, ha sok idegen megsimogatja. A kislányom elkezdett sírni, és hazáig abba sem hagyta. Egyébként pár hasonló helyzetbe már keveredtünk, persze ott is hasonló kifogások voltak. Hogy nem lehet megengedni egy kis gyereknek egy ilyen apróságot? Szánalmas.
2017. febr. 4. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Akkor megfordítom. Sétáltunk a kutyámmal, egy nő a kislányával odajött, a kislány meg akarta simogatni a kutyát, de mivel a kutya nem nagyon szereti a gyerekeket, akiknek nincs megtanítva, hogy óvatosan, nem pedig hirtelen közelítünk egy kutyához, olyankor támadásnak is veheti, ezért én elhúztam, nehogy megkapja, megharapja a gyereket, és az idegbeteg, disznó anyuka, aki szülés óta nem bírt lefogyni, még engem jelentsen fel, hogy a kutya megharapta a gyereket.

Na ezért, te buta, primitív pö.cs nőszemély!!!

2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez nem szemétség. Te is kiakadnál, ha minden idegen odamenne a kislányodhoz és meg akarná szeretgetni.

Ráadásul ez veszélyes is lehet. Szoktasd le róla, hogy csak úgy odamenjen minden kutyához, nehogy megharapja egyszer véletlenül egy kutya.

2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Sok állat nem szereti, ha idegenek, illetve akár a gazdáján kívül más közeledik hozzá. Ez emberekkel is így van. Örülnél, ha minden jöttment odamenne hozzád, hogy de aranyos vagy, hadd öleljelek meg, vagy a gyerekeddel csinálná ezt? Gondolkozz.
2017. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésed a szánalmas. Miért kéne engedni hogy megsimogassa? Te engednéd hogy a gyerekedet az összes szembejövő emberke megsimogassa? ugye hogy nem. Ki tudja kinek milyen a keze. meg az állatot is idegesítheti, főleg a kisgyerekek, hangosak és néha idiótán viselkednek az álattal, az én macskám sem szereti a gyerekeket, el is bújik 5 éves unokaöcsém elől.

Sírt hazáig a gyereked? helyes, legalább megtanulja hoyg nem mindig az van amit ő akar!

2017. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatná a gyerek, hogy az a kutya harap? Amúgy is ezek a huskyk tudtommal szelíd fajták. Ezek a mai fiatalok utálják a gyerekeket.
2017. febr. 4. 11:48
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként meg rendkívül ellenszenves egy hülye pi..csa lehetsz.
2017. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ja a "mai fiatalok utálják a gyerekeket". A mai idősebbek meg mind buta sértődékeny hisztis pancserek, tessék akkor én is általánosítok.
2017. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sok állatvédő akcióba lendült. Gondolom ti is az a tipikus egy ember szenvedjen, az állat pedig luxus körülmények között éljen típusok vagytok. Fúj
2017. febr. 4. 11:52
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet lepontozni, de számomra egy állat nem egyenértékű egy emberrel. Kint tartom a macskáimat az udvaron, pont. Viszont attól még tudom, hogy kell bánni velük, és igen, kérdező, ha te próbálnál a közelükbe kerülni, még az utca másik felére is átmennék velük, mert egy ilyen ember hozzá ne érjen valamihez, ami számomra fontos. Ki tudja, hányadik válaszoló voltam, csók.
2017. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok állatvédő, csak rühellem az ilyen buta hisztis pics..ákat mint te, akik azt hiszik joguk van bármihez. Aztán ha nem kapják meg neten ledisznóznak meg szidnak másokat piti hülyeségek miatt. Annak idején te is megérdemeltél volna egy-két pofont apádtól hogy tudd a helyed... és meg te szidod a fiatalokat. Szálljál már magadba!
2017. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!