Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szemetek az emberek?

Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Sétáltunk az 5 éves kislányommal, és egy 20 év körüli disznó nőszemély sétáltatta a Husky kutyáját. A lányom odament hozzájuk, megakarta simogatni a kutyát, erre a csaj elhúzta tőle a dögét, és mondta, hogy nem szereti a kutya, ha sok idegen megsimogatja. A kislányom elkezdett sírni, és hazáig abba sem hagyta. Egyébként pár hasonló helyzetbe már keveredtünk, persze ott is hasonló kifogások voltak. Hogy nem lehet megengedni egy kis gyereknek egy ilyen apróságot? Szánalmas.
2017. febr. 4. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudhatná a gyerek, hogy az a kutya harap? "


Onnan, hogy a szülei megtanítják neki, és nem arra hergelik őket, hogy minden idegen állatot nyugodtan lehet fogdosni.

Egyébként nincs állatom, nem vagyok állatvédő, de mégsem szoktam csak úgy odamenni idegenek állataihoz.

2017. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Mond meg mit szenvedett a kislányod? Kapott egy nem-et. Ezt is meg kell tanulnia. Akkor is ha ilyen retardált anyja van.

Képzeld el hogy a nő engedi hogy megsimogasson a lányod egy teljesen ismeretlen állatot. A lány olyan helyre nyúl ahol a kutyának valami miatt fáj, és az megharapja. Nekünk egy kis termetű bolonyéz kutyánk van. Leesett szaladgálás közben a dobról és lett az oldalán egy seb. Még nekünk is odakapott hogyha valaki megérintette. Akármilyen szelíd, egy idegennek az arcát letépte volna. Én se engedtem volna meg egy idegen kislánynak hogy hozzáérjen. Még a végén megharapja és akkor azért balhéznál itt, és lehet még fel is jelentenél.

Meg kell tanulnod hogy attól hogy kinyomtál egy gyereket még nem körülötted forog a világ. Pláne ha egy kiszámíthatatlan élőlényről van szó. Kislányodnak meg tanísd meg hogy nem kell mindenen sírni. Ha nem-et kap attól nem dől össze a világ. Ha valaki bunkó vele akkor se lesz semmi probléma.

Nekem is volt már ilyen makacs kismamákkal dolgom nem is egyszer. A fajtádnak úgyse jó semmi. Unalomból mindent felfújtok. Szánalmas.

Ezek után el tudnám rólad képzelni hogy hazafelé csak azért bementek a játszótérre hogy az a padon ülő és bezélgető 16 éveseket kizavarjátok mert ki van írva hogy "14 éven aluliaknak van a játszótér".

És az ilyen ember szaporodik....

2017. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

* dombról esett le a kutya. De ez a lényegen nem változtat.

(itt van még egy komment amit lepontozhatsz hogyha attól jobb lesz a lelkednek)

2017. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

És ha a kutya megharapta volna a kislányodat, mert az megijesztette a hirtelen közeledtével? Akkor neked állna feljebb, mi?


Én is sétáltattam kutyát, nekem sajnos még nincs, és az ötödik kisgyerek után, aki simogatni akarta, már nagyon idegesítő lett.


16 éves vagyok, szóval pont bele esek, a "borzalmasak, ezek a mai fiatalok" részbe. Én szeretem a gyerekeket, csak az olyan szülőket nem, akik nem tudják őket megnevelni.

2017. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy szánalmas, mint szülő, hogy nem tudod a gyerekednek megtanítani, hogy egy kutyához sem szabad csak úgy odamenni és simogatni, a minimum, hogy megkérdezed először a gazdáját. Inkább hálás lehetnél a nőnek, hogy figyelmeztetett.

Az meg a másik, hogy a gyereked hazáig bömbölt egy nemleges válasz miatt. Csak téged igazol, hogy nem tudod a saját gyerekedet nevelni, és elmagyarázni neki, hogy mit és miért nem szabad. Szegény kislány.

2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

"Ezek a mai fiatalok utálják a gyerekeket."

Ebből bukott ki, hogy kamu. Ne etessétek, csak egy szombati troll.

2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Nekem vannak gyermekeim és van kutyám is, de a gyerekeim tudják, hogy az idegen kutyus gazdáját mindig meg kell kérdezni, hogy meg lehet-e simogatni a kutyust. Nem látunk bele a kutyus fejébe,lehet, hogy tüzel vagy csak rossz napja van(neki is lehet).Rosszabb esetben csak a családját fogadja el, de ezt is tiszteletben kell tartani. Nekik is saját személyiségük van. Nem kötelező szeretned őket, de tiszteld és erre a gyerekeket is meg kell tanítani!
2017. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!