Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő hogyhogy nem érti,...

Sok nő hogyhogy nem érti, hogy miért ítélek el jobban azt a nőt aki sok férfival lefekszik, mint azt a férfit aki sok nővel lefekszik?

Figyelt kérdés
Pedig egyszerű okai vannak, ennek a videónak az első felében fel vannak sorolva: https://www.youtube.com/watch?v=hHV4f-kI_j8

2017. febr. 4. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

én mindkettőt elítélem...

egyik se jobb, az egyik sok f***ra száll, a másik csak a ly*kra...szóval egyik se különb...

de a kis tini k*rväkat nagyon utálom...és az a baj egyre több van belőlük és egyre fiatalabbak!! az a legnagyon probléma...


23 L

2017. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak egyet érteni tudok az első válaszolóval.
2017. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az elsővel.


22/n

2017. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Én speciel fiú vagyok, de mindkettőt elítélem, úgy mint az #1. Jobban preferálom partneremként az olyan nőt akinek kevés vagy egyáltalán nem volt partnere még és lányként meg jobban preferálnám az ilyen fiút szerintem :D

Szerintem mindenképp sokkal jobb, ha nem dugta bele egy fiú 25 millió pinába a farkát és egy nőbe pedig nem dugták bele ennyien :D

Plusz, legalább nem hasonlítgatja egyik fél sem a másikat, pl. hogy az exem jobb volt nálad, s nincs olyan, hogy visszavágyik.

2017. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én az olyan férfiakra felnézek, akik sok nővel lefekszenek. Mert rengeteg munka lehet benne, és pénz.

Az a nő meg nem is k***a inkább, ha sok férfival fekszik le,csak ha pénzt kér érte. Én olyan nőket tartok inkább k****ak, akik ha nem is sűrűn váltogatják a pertnereiket, de eltartatják magukat a férfival,és a vagyonuk miatt vannak velük.

2017. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
A lyuk mióta szamit káromkodásnak? Kiégek bakker.
2017. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A r***nc szót keresed 5-ös :)
2017. febr. 4. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Van egy kislanyom. En nem fogom elitelni ha mondjuk kb 25 eves korara 5-6 fiuja lesz. Vagy 10. Meg kell tapasztalnia mi a jo es nem csak szexualisan. Sôt!
2017. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as, erre szokták mondani, hogy anya-lánya :) Vagy inkább rib.anc - lánya :)
2017. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!