Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Válhat egy nagyon visszahúzódó...

Válhat egy nagyon visszahúzódó, zárkózott emberből magabiztos, nyitott (abb) ember?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen értelemben értjük a változást. A kóros önbizalomhiány és a szorongások kezelhetőek, ezeken lehet változtatni. Ha csak ezek a zárkózottság okai, akkor idővel megváltozhat. Viszont ha valaki eredendően introvertált személyiségű, akkor az is marad örökre, hacsak nem játssza meg magát.
2017. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Válhat. Tudod, nagyon sokszor oka van annak, hogy valaki zárkózottá válik, pl. gyerekkorában bántalmazzák, csúfolják a suliban, stb... Ezért bezárkózik s nem enged be senkit. Nem is biztos, hogy így alakult volna az életük, ha nem történik meg ez a zaklatás és társai.


Persze fontos, hogy hogy nő fel az ember és a gyerekkor, de szerintem kemény munkával ha igazán kitartó valaki, simán megváltozhat.


Az már más eset, ha valakinek eleve ilyen a természete s nincs semmi különösebb oka rá.

2017. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
nem válhat, ö ilyennek szuletett.
2017. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
magabiztos igen, de attól még zárkózott marad.
2017. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt (tapasztalat).
2017. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
a szüzesség elvesztése már csak ilyen
2017. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ideig óráig magadra tudod húzni az extrovertált álcát, de alapvetően nem fogsz tudni megváltozni. Neked ilyen az "alap" beállításod. Én is próbáltam erőltetni a változást, de csak még jobban lemerültem agyilag.
2017. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Tapasztalatból mondom, hogy nem.

Én is ilyen vagyok. Próbáltam változtatni, a társadalmi elvárásoknak illetve a lányoknak megfelelni. Nem ment, nagyon hamar belefáradtam, és éreztem hogy csak egy szerepet játszok, amibe bármikor belebukhatok. Igazából baromira sz@r érzés, mert középiskola után megszakadtak a barátságaim, újakat meg a ,,fantasztikus" személyiségemnek köszönhetően nem találok... Barátnőt szintén nem találok, mert sajnos az, hogy szép is legyen, és visszahúzódó is, kizárják egymást. Szóval nem jó ez így, de akkor mégis mit csináljak? Szopjam végig az életem, azért mert ilyen vagyok? :D A kérdés költői volt, úgysem fog rá válaszolni senki. El van az egész bszva.

2017. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Miért ne lehetne egyszerre visszahúzódó és szép is? Szerintem senkit nem szépít meg a dumája.

2017. febr. 8. 19:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet vki nyitottabb,szabadosabb,bátrabb,ha legyőzi az előítéleteit és hisz a sokszínűségben+keresi a kalandokat,az izgalmakat és nem fosik be tőlük.
2017. febr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!