Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért érzem ezt? Mintha kisebbs...

Mért érzem ezt? Mintha kisebbségi érzetem lenne vagy nem tudom.

Figyelt kérdés

Beszélgetek pár ismerősömmel (külön külön) azt érzem, hogy lenéznének mert kevés a fizetésem a végzettségemhez képest.

Konkrétan egy lány ismerősöm arra volt kíváncsi, hogy mennyiért "veszem fel a fizetést" de vissza fele már nem válaszolt a fizetésre.

Valahogy nagyon arra sarkall, hogy munkahelyet váltsak, igaz oda is szívesen mennék, csak nagyobb kaliberű, meg más részterülete a szakmáimnak...

Mért érzem ezt? Most tévedek vagy tényleg jól érzem a dolgokat, hogy lenéznének mert én most ott vagyok ahol?

Más kérdés, hogy váltanék ezen felül is munkahelyet, mert nincs fejlődési lehetőségem (ugyanis az adott témakörbe 15 éve mozgok) szeretnék más dolgokat is megismerni, nem csak ezt a témakört, fizetés is jól jönne több, egyedül csak az ismerősi kör köt ide.


2017. febr. 6. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán mert nem tudsz fogalmazni.

Ezt nem is értem: mennyiért "veszem fel a fizetést"

Amennyi a banki tranzakciós díj nyilván.

Konkrétan HÜLYE vagy, ha (a mai világban főleg) ismerőseidnek anyagi helyzetedet elárulod, látod ő sem kötötte az orrodra, mert van sütni valója.


Ha fejlődni akarsz és vállalkozni nem tudsz (ebben az országban talán nem is célszerű, ha nem vagy közel a tűzhöz), akkor nyelvet kell tanulnod és elhúzni a búsba.

Itt alkalmazottként nincs karrier, nincs jövő, máshol is egyre kevésbé.

2017. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Postás hozza ki a fizetést.

Amúgy neki sincs sütni valója nyugi...

2017. febr. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!