Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen karakterű lány jut...

Milyen karakterű lány jut eszedbe az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

Milyen karakterű lány jut eszedbe az alábbi nevekről?

Melyik tetszik a legjobban és melyik a legkevésbé? Miért?


Polett

Dália

Kornélia



2017. febr. 6. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Polett a legunszinpatikusabb (rideg hideg), Dália Szőke bombázó , Kornélia hosszú barnahajú érző szívű lány
2017. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Polett: szőke, göndör, hosszú hajú, világos kék szemű, szeplős lány

Dália : egy dús, göndör, vörös, hosszú hajú lány, hatalmas zöld szemekkel, kb. 165 cm magas, 60 kg, és általában bakancsban van

Kornélia: Dús, barna , hosszú , egyenes hajú lány, széles vigyorral, a szokásos "cicás" túsvonallal, kb. 170 cm magas, 50 kg, és átlagos az öltözködése



Nekem Dália tetszik, és Kornélia legkevésbé, mert a Kornélia olyan tucatlánynak tűnik :P

2017. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első 2-t max a szuka kutyámnak tudnám elképzelni, azt is csak akkor ha én nő lennék. A Kornéliáról pedig egy magas, vékony, szexis lábú, álomszép, derékig érő, hosszú barna hajú, Corvinusos közgáz hallgató csaj jut az eszembe, aki karrierista, nagyon intelligens és szintén egy gazdag, sikeres, jóképű álompasi a barátja. Hozzám hasonló szürke egerekre pedig még csak rá se pillant. Kb. ilyen csajokat tudnék elképzelni a Kornélia névhez:

[link]

[link]

[link]

vagy szőkében:

[link]

2017. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Polett: szőke, szeplős, kimért és duci lány

Dália: fekete hajú, sápadt, pirospozsgás lány

Kornélia: szőke, komoly, nem túl szép arcú lány

2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dáliáról nekem a Kertvárosba száműzve (Suburgatory) című sorozat hasonnevű karaktere ugrik be. A másik két névről meg a másik két kiscsaj. Polett: Lisa, Kornélia: Tessa.
2017. febr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dáliánál én sem tudok elvonatkoztatni a sorozattól.


Polett rövid, sötét hajú, vékony, szigorú nő, szoros konty, vékony száj, szúrós tekintet, kiskosztüm, aktatáska.


Kornélia festett hajú művész csaj, bolondos ruhákban, néhány piercing, mindig vázlatfüzet vagy az a nagy rajztartó van nála.


Egyik név sem tetszik. A Dália ri.bancos, a Polett olyan életidegen, max egy regényben tudom elképzelni. A Kornélia kicsit ódivatú, bár ha Liának becézik, az nem rossz.

2017. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen, akinek a Polett név tetszik? A másik kettő meg nem annyira.
2017. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Dálián kívül mind tetszik :)
2017. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Polett lengyel, Dália angol, és Kornélia cigány..
2017. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Polett:

Vékony, 167-170cm körüli lány. Barnás szőke egyenes hajjal. Komoly és kissé visszahúzódó.

Dália: Alacsony, kicsit duci. Vörös ,göndör hajú. Vidám. Érdekli az ezotéria.

Kornélia: Nőies testalkata van, nagyon hosszú fekete haja. Határozott és barátságos.

2018. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!