Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen véleményük van a...

Milyen véleményük van a külföldi embereknek a magyarokról?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan személyek beszámolóit szeretném hallgatni, akik cserediákok voltak, vagy van teljesen más származású rokonuk. Esetleg elbeszélésből is jöhetnek foszlányok. Kíváncsi vagyok arra, hogy mit gondolnak az egyes népek a magyarokról (távoli, közeli országok, mindegy)

2017. febr. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lengyelországban jártam, sok a piros-fehér-zöldre festett kürtőskalácsos bódé vagy a Balaton nevű étterem, igazán pozitív tapasztalat volt.


Maláj cserediák volt az osztályunkban, imádott itt lenni, nehezen is ment vissza a családhoz, ahol férjhez akarják adni akarata ellenére. Az alkoholfogyasztást viszont nem értette, és kipróbálás után nem is tolerálta túlzottan.


Japán tanáraim vannak az egyetemen, ők is eléldegélnek, csak furcsállják a sok fizikai kontaktust, a kevesebb formalitást és lazább életvitelt, a 'kevesebb tiszteletet'.


Kínai szaktársaim azt mondták, nagyon élvezik az utazásokat, leginkább az vonzza őket, hogy Magyarország már Európa, de mégis olcsó hely. Legfurcsább tapasztalatuknak azt emelték ki, hogy az emberek itt be is tartják a munkaszüneteket, és nem mennek be mégis dolgozni.

2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dán emberek szemszögéből ítélve, én is csak ennyit látok, hogy akik jártak itt, azt gondolják, hogy milyen jó, hogy olcsóbb minden


Az aljamunkát(pl takarítást) simán csinálja egy magyar, vagy román ÉS őket hidegen hagyja, hogy honnan jöttél, mivel csak egy "szaros" takarító vagy, ezért nem tudják, innen vagy onnan jöttél, de ha esetleg kiderülne nyilván véleményt formáló lenne

2017. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hú, első, te aztán jó sok ilyen embert ismersz, köszönöm!
2017. febr. 7. 19:04
 4/4 anonim válasza:
Van pár cserediák a sulinkban, és imádnak itt lenni. Ahogy előttem is írták, szerintük minden nagyon olcsó itt, és a magyar kajákat is nagyon szeretik. Az, hogy az emberekről mi a véleményük, szerintem attól függ, hogy ki milyen társaságba kerül
2017. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!