Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell diszkóban ismerkedni?

Hogy kell diszkóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem voltam még. 18F

2017. febr. 7. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

-Hello.

-Hello.

-Meghívhatlak egy italra?

-Kopj le köcsög!


Ismételgetni amíg pozitív válasz nem jön.

2017. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
Nem kell ismerkedned ember. Otthon döglesz és trap lolikra kell kiverned.
2017. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki másképp csinálja..nekem azok az esték voltak a legsikeresebbek,mikor nem ugy mentem hogy "most felszedek egy csajt,ha törik,ha szakad". Célszerű olyan szórakozó helyet választani,ahol neked tettsző zenék mennek.szoval érezd jol magad..ha látják a nők hogy jól vagy,maguk táncolnak oda hozzád. :)de Ne azért táncolj,hogy odamenjenek!:))menj el szórakozni,a többi kialakul!
2017. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetni úgy sem tudsz a hangzavartól, viszont ha kiteszel magad elé egy BMW kulcsot, az beszél majd helyetted is.

(Ha rákérdeznek a csajok, akkor éppen szervízben van.)

2017. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal jobb helyek az ismerkedésre mint a diszkó hidd el nekem. Feltéve ha normális lányt szeretnél magad mellé.
2017. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 2/


XD

2017. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Tudsz példát mondani? (és ne könyvárral, utcával és tömegközlekedéssel gyere, mert azok egyáltalán nem a legalkalmasabb helyek között szerepel)
2017. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, azok a helyek is szóba jöhetnek amiket mondtál, de ezenkívül egyetemen, haveri társaságban, vagy bármilyen kapcsolatból lehet ismerkedést szervezni, kiállításokon, kirándulások, túrák alkalmával. Pl. egyik ismerősöm egy netes online használt áru bolt, személyes árucseréjénél jött össze a vevővel, szóval nem lehet tudni, véletlenen múlik az egész.


Nem kell minden ismerkedést a diszkóhoz kötni...Én olyan lányt keresek, akik nem oda járnak, ezzel persze nem általánosítani szeretnék, csak nekem nem az én világom, én tudom milyen lányt szeretnék magam mellé.

2017. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!