Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkóban/buliban ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóban/buliban ismerkedni? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy, hogy már nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot, legfeljebb csókig mennék el, beszélgetés után.

Milyen hasonló helyeket tudtok, ahova sok ember megy ismerkedni, nem (csak) azért, hogy szexeljen.


2014. szept. 16. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy akkor írj

Tudok pár jó helyet! :)

18f

2014. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyakorin.
2014. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
személyesen ismerkednék, nem neten. nem szeretek neten ismerkedni, eddig csak rossz tapasztalataim vannak, meg itt általában csak a "maradék" van :// (bocsi, de úgy tűnt fel, hogy ide csak a duci, pattanásos kockák járnak ismerkedni)
2014. szept. 16. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:

A buli/diszkó nem erre való. Oda szórakozni, piálni, dugni mennek... meg sajnos drogozni sokan.


Ott te normális srácot nem szedsz össze. Ők is nagyon jól tudják, miért mennek oda.

2014. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a zárójelben lévő, csak h erősítsem a kivételek táborát.:D
2014. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj vagy, írj, tudok segíteni (Budapest)

23f

2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért meglepődnél milyen emberek is vannak itt ;) diszkóba meg ne akarj komoly kapcsolatot, vagy pedig utána ne a maradéktól kérj tanácsot ha pofára estél...
2014. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor tudnátok olyan helyeket mondani, ahol belefuthatok esetleg egy normális srácba, és jól is érezhetem magam? (ha nem ismerek meg senkit, attól még barátokkal (egyedül???) lesz egy jó élményem, vagy legalább mondhatom, hogy jól éreztem magam.)
2014. szept. 16. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:

A 3 éves kapcsolatom a netnek köszönhetem.:)

És még keresnem sem kellett,ő rámtalált.

Discóba és csak pasizni jártam,de hetyegni,nem kapcsoltatot keresni..az ottani pasik vevők mindenre,ami nem párkapcsolat :D

Menj el egy kávézóba,hátha szembetűnik egy cuki pincérfiúk..

A pincérek MINDIG olyan dögösek..mármint az én sulimban is mindegyik az volt,és még nem is láttam soha rondát.

Vagy járj teniszezni..Akkor már legalább sportos pasira lelhetsz. Jobb ötletem nincs :P

18/L

2014. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Montam ha budapesti vagy akkor irj tudok pár jo helyet mondani neked!
2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!