Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulhatják az emberek...

Miért bámulhatják az emberek egyfolytában egy másik embert? Azért mert tetszik nekik vagy azért mert nem?

Figyelt kérdés
bámulás, nézés, emberek,
2017. febr. 8. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam senkit se bámulni, ha valaki így tesz veled, akkor nagyon rád van akadva.

Nem lehet, hogy az az illető egyszerűen csak folyamatosan elbambul, te pedig mindig ott vagy, ahová az a szerencsétlen néz? :D

2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert eltér az átlagostól, lehet szép, lehet csúnya, lehet valami fura rajta, lehet hasonlít valamire, lehet elbambult a bámuló és nem is bámul. Ezer meg egy oka lehet
2017. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy lány akit reggelente szoktam látni, szinte mindig rá nézek, vagy nézem őt. Biztos kellemetlenül érzi már magát miatta, de nem tudok nem rá nézni, elbűvölően szép. :D
2017. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 fényképezd le, és nézegesd azt :D

Szegény lány :D

2017. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam azért annyira feltűnően bámulni, csak mindig ránézek mikor meglátom. Fényképről nem jön át azaz érzés, mint amikor meglátom, mintha lenne valamilyen furcsa kisugárzása, és az fogott volna meg. :D
2017. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded fel? :D
2017. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha olyan könnyű lenne.. mindig fejhallgató van a fején, és így nem tudom hogy kellene leszólítsam, de majd összeszedem a bátorságom és beszélek vele. Max elküld a fenébe. :D
2017. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam bámulni embereket, gáz vagy nem gáz, általában kiélvezem azt, hogy láthatok valami nem szokványos, alternatív öltözködésű fazont, de inkább konkrétan a ruhájukat nézem.
2017. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!