Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Műszakvezető vagyok! A műszako...

Műszakvezető vagyok! A műszakomból a kollégámat a megkérdezésem, beleegyezésem nélkül átakarják tenni másik műszakba, másik területre. Nekem ez nem tetszik, szerintem szabálytalanul jártak el, helyette új dolgozót sem kapok! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Jeleztem hogy ezzel nem értek egyet és tiltakozom az áthelyezése ellen. Ezt figyelembe sem vették.
2015. febr. 4. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a főnökeid döntötték ezt el akkor mit tehetnél? Semmit. Ha nagy a szád repülsz te is.
2015. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a főnökeid döntöttek a kolléga áthelyezéséről. Ha így van, akkor neked el kell fogadni a főnökeid döntését. Azért mert műszakvezető vagy, a főnök úgy variálhat ahogy akar.
2015. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagy a szám és ugy gondolom hogy az érdekeimet meg kell védenem. Nincsenek egyenlően elosztva a műszakok, de befogom...
2015. febr. 4. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd sértésnek, de te is csak egy bábu vagy.. elfogadod a döntést és kész. Az sincs kizárva, hogy a műszakod akarják el lehetleníteni, mert túl jó, vagy ilyesmi. Jópárszor átéltem hasonlót.
2015. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Jó húzó " kolléga lehet, hogy elvették a kezed alól.

Per-pilanat fogadd el a döntést.

Meglehet hogy visszakapod.

( Van ahol a főmeós dönt áthelyezésekről, de úgy sejtem a csopivezetőnek is lehet szava )

2017. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!