Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha 13...

Szerintetek normális, ha 13 évesen 157 cm vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, hogy ilyen alacsony vagyok. Persze van 1-2 osztálytársam, aki ekkora, alacsonyabb. Hatodikban volt egy nehéz időszakom, mikor mindenki csúfolt, azért, ahogy kinézek, magasságom miatt. Akkor jött bennem létre ez az érzés, hogy milyen alacsony vagyok. Szerintetek ez normális?

2017. febr. 12. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem normalis. De nem a magassagoddal van baj, hanem valahol nyaktol felfele...
2017. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány? De egyébként meg normálisnak mondható, sok alacsony ember van.
2017. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aki ilyesmi miatt bántja a másikat, az egy idióta balf...asz. Ne érezd magad rosszuk miattuk, buták.
2017. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) de egyébként a kinézetemmel nincs semmi bajom, inkább a magasságom miatt piszkáltak, nem az a baj...lány vagyok. Én is ezt gondolom azokról, akik bántják a másikat, mi közeben ők sem tökéletesek.
2017. febr. 12. 15:54
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem, vigasztal, 16 éves vagyok és 158 cm :) de sosem éreztem magam kevesebbnek emiatt. Maximum amikor nem érek el valamit a felső polcon. De sose bánkódj ezen, annyi fontosabb dolog van ennél az életben, és hidd el, aki emiatt beszól, az egy idióta!

2017. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, még annyit hozzá kell tennem, hogy nagyon sok fiú szereti az alacsony lányokat, valamilyen védelmező ösztönt indítunk el bennük, és amúgy is sose kell azon aggódnunk, hogy magasabbak leszünk a a partnerünknél :D
2017. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen lányként 172cm voltam, na az elég gáz volt. Most180 cm vagyok. Már felnött vagyok, szóval ez a végleges, de egy csinos magas sarkut nem vehetek fel, mert kapom az ívet, godzilla, toronyőr, lombrágó. Örülj, hogy ekkora vagy, majd én leveszem neked a felső polcról a kutyaszalámit;/
2017. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül alacsony :D hát igen a polc az ellenfelem, de ez a fiús dolog jó :) persze, ha normális a illető
2017. febr. 12. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Én pl kifejezetten szeretem az alacsony lányokat, szerintem cukik. Volt már 2 ilyen barátnőm. És sok más fiútársamtól is hallom ezt hogy ők is szeretik az alacsony lányokat. Igaza van annak aki azt írta hogy védelmező ösztön miatt lehet, én is valahogy úgy vagyok vele hogy vigyázni akarok rájuk, meg szeretgetni őket, mert olyan kis védtelennek tűnnek. :D Szóval egyet se félj, később lehet majd pont emiatt fognak téged is szeretni.
2017. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
legalább van ebben valami jó is :D a végén még szerencsésnek érzem magam, hogy alacsony vagyok.
2017. febr. 12. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!