Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy 21 évesen...

Az normális hogy 21 évesen már tökre öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Amikor néha elmegyek a haverokkal szórakozni,ami nálam alapból nagy ritkaság mindig csak 13-14 éveseek vannak,és hiába szép egy két lány nekem 21 évesen már egy 16 éves baromi fiatal.
2017. jan. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok de ugyanezt érzem. Szilveszterkor is ahová mentünk tele volt 14-15 évesekkel, hát nem is voltunk sokáig.
2017. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háát. Kb normális... hasonló van itt is. 20f
2017. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is öregnek érzem magam pedig én nem is járok szórakozni hogy kisgyerekekkel szembesüljek. Mindig erre gondolok akármi eszembe jut. Öreg vagyok elkezdeni youtubozni, öreg vagyok hogy befussak mint festő, öreg vagyok hogy igazi barátokat szerezzek, lassan már a gyerek vállaláshoz is öreg leszek. Ilyen full logikátlan dolgokat fogok a koromra pedig (csak) 24 éves vagyok
2017. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh gyerekvállaláshoz meg pont éretlennek érzem magam,de ahhoz te se vagy öreg :)
2017. jan. 14. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen érzek így. Furcsa én már bulizni se járok 15-17 éves korom között kiéltem magam.
2017. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!