Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hisztek abban hogy vannak...

Ti hisztek abban hogy vannak emberek akiknek van egy fajta negatív energiája, úgy mond balszerencsés?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszek ilyenekben de már egy jó ideje úgy érzem valami nem stimmel velem. összes barátom is mondta már hogy el lehetek átkozva vagy valami.Amikor velük vagyok vagy át megyek valakihez,el megy az internet,áram, el romlik a telefon vagy valami szerencsétlenség mindig törénik.21 éves vagyok és egész életemben ilyen kis szerencsétlen voltam,valahogy semmi sem akar össze jönni amit el tervezek,mindig csak ujabb problémák jönnek amikkel meg kell közdenem..Minden olyan rossz az életemben.És akkor ezek a kis dolgok is. Most is egy példa képp találkoztam valakivel az eleje jól is indult viszonylag,aztán kezdődtek a szerecsétlenségek.le késtünk 2 buszt, meg a vonatot,nagy nehezen ki értünk a nyugatiba ott meg a keletiböl indul csak oda vonat.bele léptem egy pocsojába,el ejtettem a telefonom,el hagytam a fülhallgatóm.ekkor már mondtam hogy ennél már nem lehetne roszabb.hát tévedtem mert kiderült hogy át szállásnál várni kell másfél órát.éhesen szomajasan,aztán belém is kötött valaki aztán kinkeservesen haza értem. de nem akarom el hinni hogy ez normális dolog hogy mindig ilyenek történnek velem vagy ha mással vagyok akkor velünk is. és e miatt már úgy érzem nekem semmi sem fog jól alakulni és sosem lesz jó életem.tényleg nem hiszek ebben,de szerintetek érdemes lenne el menni egy ehez értő személyhez pl jósnő ?

2017. febr. 12. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszont az emberek valamiért nehezen emésztik meg, hogy egyszerűen valami véletlen. Mindennek okot keresnek, és sokan képtelenek elfogadni, hogy valami puszta matematikai-fizikai véletlenségből történt.

A másik dolog, hogy vannak, akik egyszerűen figyelmetlenebbek, és/vagy ügyetlenebbek. Én például egy csomó mindent elejtek. Szerencsétlen lennék? Átok lenne rajtam? A nagy francokat. Csak némileg rosszabb a szem-kéz koordinációm, mint másoknak.

A harmadik dolog pedig: apró bosszúságok mindenkivel történnek. Csak a legtöbben megvonják a vállukat, hogy ez van, és mennek tovább, és nem állnak le filózni, hogy "vajon akkor most átkozott vagyok?"


Összegezve: nem, nincs negatív energia, nincsenek átkok, pusztán pár szerencsétlen matematikai véletlent, meg a kissé talán figyelmetlen jellemedet gondolod túl.

A jósnők meg egytől egyig sarlatánok.

2017. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az ezo rovat. Ott kell ilyen hulyesegeket kerdezni.
2017. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz tèmába írtad ki. A helyzet az, hogy ez mindenkivel megesik èlete során 1x biztos. A szerencse szintèn. Arra a kèrdèsre keress választ, hogy mi a szerencse ès, hogyan lehet gyakorolni. Mert lehet.
2017. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyesèg, amit írsz. Vicces, mert pont tegnap gondolkodtam el rajta én is, hogy kiírjak-e egy hasonló kérdést. Lehet, hogy bevonzza az ember azzal, hogy ennyire figyel rá. Nagyon érdekes dolgokat tud produkálni az agy. Velem 2 éve történnek nap nap után ilyen dolgok, és már egy ideje engem is zavar. Szerintem nem csak az van, hogy többet foglalkozol, mert ha feltűnt, akkor az a normálistól eltér, és ha alapból ügyetlen lennél, jót nevetnél rajta, mint ahogy egy előttem válaszoló is írta. Én sem voltam ügyetlen, mindig mindenre vigyáztam, de az utóbbi 2 évben 2 telefont törtem össze, 1 laptopot ejtettem le, ami szintén tropára ment, ellopták a pénztárcámat, és úgy általában amihez hozzá kezdek, az sosem sikerül. Jó szakács voltam, finomakat főztem, ugyanaz a sütőm, és mégis mindent elbaszok. Próbálj pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, hátha akkor jobban sikerülne, és akkor elindulhatsz egy kellemesebb irányba.
2017. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez szemlélet kérdése. Néha nekem is van rossz napom. Ilyenkor ha valami negatív történt próbálok egy jót nevetni rajta. Karácsonykor olyan kaotik volt az életem mint kb. a tipikus karácsonyi komédiák. Már majdnem felb...tam magam amikor elkezdtem röhögni.hogy ilyen nincs. ( 24-én leejtettem egy üveg olajat otthon így minden csúszott de mivel szükséges volt az olaj mehettem el az üzletbe amihez hévre kell szállnom,a hévhez menet elcsusztam a jégen lehúztam a térdem -kezem lehorzsoltam ,a Tescoban az önkiszolgáló kasszám lefagyott így a visszafelé hévet lekéstem :D ) folytatásként otthon a sütit is odaégettem sőt a gyökeres fenyőnk se fér bele a kaspoba igy a felmoso vödörben díszelgett) Szóval vannak néha béna napok de ezek csak emlékek lesznek egyszer amin jót mosolyoghatsz. Jah januárban befagyott a vízvezetékünk is ( cso foliazas,kert és garázs ásás,gázlángozas majd mivel senki nem volt a házban akki ellenőrizte volna a kinyitott csapból 15 perc alatt elázott a földszinten minden...hmmmm...de csőtörés nem lett és legalább lett víz) Hozzáállás kérdése. Gondolj bele másnak nincs otthona,háborús övezetben él vagy éppen menekül. Mit érezhetnek ők? A mi problémáink semmiségek és mégis lehet,hogy mi ,,panaszkodunk ,, többet vagy agyalunk felesleges dolgokon.
2017. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!