Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbekérdés! Múlt hónaphoz...

Görbekérdés! Múlt hónaphoz képest 4, amúgy két napja késik. Görbémet mellékeltem, terhességi tesztek két nap két fajta negatív. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
[link] A hasam alján fura teltség ill. puffadàsszerű érzésem van, màs tünetem nincs. Tesztelőktől kérdezném, hogy kinek mikor mutatott először pozitívat a teszt és milyen màrkàjú? Màr nagyon szeretnénk babàt és koràbban sosem késett.
2016. jan. 16. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hamar teszteltel..2 nap mulva ujra csinalj.Amugy jo a gorbed! Egyebkent en nemvart napjan teszteltem halvany pozit az egyik gyerekkel! Akit nem terveztunk meg 5 nap kesesnel csinaltam full pozi lett :) Drukkolok
2016. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem késik meg a mensid, mivel maximum a 13. Dpo-n vagy meg csak! Nem az a lényeg, hogy hány napos szokott lenni a ciklusod, a peteérés időpontja változhat az egyes hónapokban, csak akkor késik, ha az ovu óta eltelt min. 14-15 nap. A hőd vszont sajnos megy lefelé, ez annyira nem jó.


Holnap-holnapután tesztelhetsz, ha nem lesz mensi, reméljük nem! Én 15. Dpo-n teszteltem nagyon halvány pozit Facelle vizletsugarassal.

2016. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Múlt hónapban is már hőmérőztem, akkor is a 17. napon volt ovu, mégis megjött a 26. napon. Ezért is remenykedek. A mai mérést amugy 20 perccel a szokasos elott csinaltam, mert mar nem birtam tovabb pisiléssel es muszaj volt felkelnem. Ennyi nem tudom szàmit-e. Azt nem tudjatok, hogy ha valaki terhes, akkor törvenyszedu, hogy egesz nap 37 fok korul van a hő, vagy akkor is ingadozhat?
2016. jan. 16. 10:48
 4/11 anonim ***** válasza:

20 perc nem számít. A délutáni hő nekem kb. mindig +0,5 fok körül volt az ébredésihez képest. Pozi tesztnél a délutáni 37 fölött volt bő tizedekkel, pontosan már nem emlékszem, írni azt ugye meg nem írtam.


Az nem olyan jó, ha a luteális csak 9 nap, túl hamar kimerül a sárgatest, mielőtt beágyazódhatna jól a kis zigóta.

2016. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. A hónap első felében amúgy cickafark teàt ittam, a màsodik felében pedig citromlevet, hogy nyújtsam a ciklust. Lehet, hogy az kavart be? Mult hónapban palàstfűvel vàltottam a cickát, de pàr nap után elkezdtem barnázni, ezért gyorsan abbahagytam.
2016. jan. 16. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen érzékenységű tesztet használtál? Nekem már a 9. dpo-n nagyon halványan, de látszott a második csík 10-es érzékenységű teszten. Innentől minden nap egyre erősödött. A 11. dpo-n már teljesen egyértelmű pozitív volt. Próbálj érzékenyebb tesztet.

A görbéd szép, még bőven van remény babára!

Kukkantsd meg az én két terhesgörbémet. A másodiknál igencsak cikk-cakkos a peteérés utáni szakasz, de mégis sikeres volt, szóval ne add fel! Drukkolok neked!


[link]


[link]

2016. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2016. jan. 17. 08:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató hozzàszólàst!!! Sajnos ma újbol esett egy tizedet es egy harmadik fajta (x-epil) teszt is negativ, szoval kezdek reményvesztett lenni. :-(
2016. jan. 17. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebbol sajnos akkor verzes lesz! Fel a fejjel ;)
2016. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megjött... :( :( :( Sírás ezerrel. :(
2016. jan. 17. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!