Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért basztatnak állandóan a...

Miért basztatnak állandóan a testsúlyom miatt? Oké, van rajtam némi felesleg, de basszus, ők se tökéletesek. Öcsém, nem vagyunk már óvodások.

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet!
2016. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi köze van rajtad talált hiba és más jellemzői közt? Na m1.

Mert negatív emberek és direkt ártani akarnak neked.

Innentől jön én kérdésem.., miért érdekel ilyen emberek véleménye?

2016. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok küldeni. Egyébként 164cmm, 62kg, széles hát, széles csípő, nagy mell. A fölösleg főleg deréktájt található.

Nem igazán érdekelnek az ilyen vélemények, de azért már sok, hogy nap mint nap tömik belém a sok negatívumot. Önbizalmam lassan nincs.

2016. febr. 17. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 160cm vagyok 63 kilóval, az egyik osztálytársam 167cm és 89 kiló, szóval szerintem sz*rd le őket
2016. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy nekem nemrég (kb. 1 hete) "akadt ki a mércém", most igazából totál 0 vagyok érzelmileg, az osztálytársaim "kidekorálják" az osztályt (lassan óvoda lesz), az 1. csoportosok egyfolytában firtattak minket, mert mi a 2. csoportban voltunk, hogy mi bénábbak vagyunk, meg előzgetnek a sorban, beképzeltek, Én mostmár komolyan, lesz*rom őket, lehet, hogy jövőre elmegyek, mert borzasztó ez az évfolyam! a tanár meg okoskodik... ráadásul most a zongoratanáromnál is kiakadtam, mert azt nem bírja kinyögni, hogy "ez jobb volt már"... Szóval érzelmileg 0 vagyok, amikor félévkor még érzelmileg 100-as voltam... ja meg az ofő azt írta a bizibe, hogy "maximalista", meg "nem jól viseli a kudarcot", komolyan, összetéveszt valakivel??? Meg idén jött az osztályba egy új fiú... 2 centiről fejendobott egy jégdarabbal, aztán azt se bírta kinyögni, hogy "bocs".. persze tőle még bebunkult a többi fiú is, az osztályunk egy disznóól... vagyis disznóól-óvoda... Ha ez vígasztal, hogy van akinél roszabb a helyzet :P
2016. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Ui.: bocsi, de egyszerűen már nem tudtam magamban tartani, köszi, mostmár jobb :) )
2016. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, nálunk is vannak ilyenek. Pláne amikor az osztályfőnönek megvan a kedvence, stb. :D
2016. febr. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!