Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha ilyeneken gondolkodom?

Baj ha ilyeneken gondolkodom?

Figyelt kérdés
Este, neha eszembe jut amikor nem tudok aludni, hogy mi van ha meghalok, faj nem faj? Csak eltunok a semmibe? Egyszer csak megszunok letezni? Nem gondolokdok csak feketeseg? Es neha elsirom magam, mert kicsit felek a halaltol, de aztan hamar elfelejtem.

2017. febr. 16. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális én is szoktam, mindenkiben van valami félelem ezzel a témával kapcsolatban, hiszen nem tudjuk mi lesz
2017. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, de utálom, de nem tudok amikor eszembe jut, nem erre gondolni.

Meg mivan, ha mindjárt világvége stb... szörnyűség

2017. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schamuelson ***** válasza:

Ma este azon gondolkodj, hol voltál mielőtt a világra jöttél! Fájt, csak sötétség volt és semmi?

Egyébként mindenki fejében megfordulnak hasonló gondolatok. Ez legfeljebb akkor jelent bajt, ha semmi másra nem képes gondolni ezeken túl. Ha zavarnak ezek a gondolataid, tereld el a figyelmedet pozitív dolgokkal. Olvass, tervezgesd a jövődet, nyári programokat!

2017. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudsz nemgondolkodni úgy is, hogy èlsz. Az emberek 95%-a kènyszerből gondolkodik tudatos megszakítás nèlkül.
2017. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!