Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha ilyeneken gondolkodom?...

Baj, ha ilyeneken gondolkodom? Voltál te is így?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok.Jövő héten megyek orvoshoz,hogy ő is megállapítsa a várandósságom!Annyi rosszat hallani,hogy nagyon sokszor gondolkodom,imádkozom,hogy velünk maradjon a baba,nehogy elmenjen!meg olvasok erről,hogy hány %esély stb.!?pedig tök laza típus voltam...eddig!!!??? Vélemény?ez normális?vagy gáz vagyok?vagy volt vki így?
2015. febr. 27. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki így van az elején.

8 hetes voltam mikor egy kokler doki kozolte h a babam nem fejlodott valszeg nem elo a terhessegem... haza mentem kiborultam, elmondtam a ferjemnek mu van. o meg erre: zgyan mar nincs semmi baj holnap elmegyunk egy masik dokihoz, ilyen nincs nyugodjak meg, bizzak benne h minden rendben van. egesz ejjel inadkoztam. masnap elmentunk uhra. persze semmi baja se volt a babanaj :) ma 7 hos gyonyoru p

lanyka :)


nagy adag optimizmus es hit legyen, minden rendben lesz akkor.

2015. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én igyekeztem pozitív gondolatokat elöltetni és sikerötörténetekre emlékszem csak a netről is(pl volt, akinek a doki javasolta az aboirtsu, annyira beteg babát feltételezett, az anya a véksőkig kiáll a baba mellett, igaz korás lett, de lefotóztatta magáta babával, hogy elküldje az orvosának, há én megkönnyeztem!)
2015. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*feltöltődni
2015. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) akkor jó. Igyekszem!
2015. febr. 28. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normalis, de tul sokat ne ragodj ezen, mert megkeserited vele a terhesseged, ha vegig aggodod. Sok remtortenetet hallani arrol is, hogy valaki kilep az utcara es a fejere esik valami, megis kimesz az utcara, ugye? :) persze, a terhesseg egeszeben van min aggodni, de hal istennek azt se felejtsd el, hogy a terhessegek nagyobb szazaleka egeszseges, mint amennyi nem az! Fo a pozitiv hozzaallas :) es meg ket dolog: egyreszt sajnos te "kivulrol" nem sokat tehetsz, csak bizhatsz benne, hogy ugyes eros a kisbabad, te csak vigyazz magadra es nem lesz baj :) a masik, hogy ha valami rendellenesseg alakulna ki, csomo minden mar gyogyithato, mehen belul is akar, persze ezek nagyon nagyon ritka esetek! Nyugodtan elvezd a terhesseged, ne hagyd, hogy elhatalmasodjanak rajtad a borus gondolatok! Minden ok lesz! Nagyon boldog babavarast kivanok! :)
2015. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, természetes. SŐt, szerintem jobb most agódni kicsit, mint teljesen kizárni a lehetőségét, hogy baj is lehet, mert akkor összeroppansz ha mégis. Velem pont mostanában történt meg, én azt hittem hogy 6 hetes vagyok,volt több pozi tesztem, de mire az orvoshoz értem nem látott semmit. Szóval tényleg megesik. Idegörlő nagyon ez az periódus... Sok szerencsét a babához!
2015. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!megnyugtató,amiket írtok :)
2015. febr. 28. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam vele. :) én is majdnem bepánikoltam mikor megláttam az esélyeket és próbáltam pozitiv gondolatokat húzni elő, ez nem megy varázsütésre. Boldog babavárást! :)
2015. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!