Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ad valaki másoknak...

Miért ad valaki másoknak folyton szándékosan rossz tanácsokat?

Figyelt kérdés

Van egy 48 év körüli férfi aki mindenkinek rossz tanácsokat ad. El is neveztük antiembernek. Például egyik rokkantnyugdíjas ismerősömnek egyszer vérrög volt egyik lábában, amit megemlített az antiembernek, mire ő rávágta neki:

- Vágasd le.

Ugyanennek javasolta hogy vegyen egy farmert mindössze 12 000 Ft-ért ami roppant tartós. Vett is, ami azonnal szétrepedt. Nekem is rossz tanácsokat próbált adni. Például hogy szagoljam ki neki a szarvasgombát a kutya helyett. Sőt a saját apját sem kímélte, folyton lelkileg gyötörte ilyen módon. A végén az apja nem bírta tovább és öngyilkos lett. Majd a fickó elpanaszolta nekem hogy ő milyen mocskos. Amire rájöttünk az ismerősökkel, csak arra nem egészen hogy miért. Valószínű másokon próbál uralkodni az "antiemberkedéseivel". De valahogy például velem nem azt érte el, sőt teljesen hülyét csinált saját magából és családjából.

Olyat is szokott csinálni, hogy ha valaki megemlíti neki valami tervét, akkor azonnal rávágja hogy az úgy nem fog menni.


2017. febr. 17. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Amit leírtál, abból én nem azt vontam le, hogy rossz tanácsokat ad, hanem hogy humorizálni próbál, csak a környezete nem érti a humorát.
2017. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ő ezt nem "direkt" csinálja, hanem mentálisan beteg és eltorzult a világképe.
2017. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán csak egy idióta ökör, aki azt hiszi mindenben szakértő, de közben meg csak egy nyomi kókler.
2017. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
😅 Ezt most komoly?? Nem ő az antiember hanem te/ti. Biztos komolyan mondta hogy vágja le a lábát. Meghogy te menjél szagold ki neki a szarvas gombát hát én is mondanám neked ha ilyen savanyú humortalan emberrel kéne dolgozzak mint te. Az meg a ti agymenésetek lehet hogy az apja miatta lett öngylikos vagy esetleg mondta az apja? Emberünk kicsit szarkasztikus és szereti az iróniát ti meg bevagytok savanyodva.
2017. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ???? :D Basszus ebből egy kukkot sem értek. Mi az hogy antiember? meg... ááá vicc az egész :))) :D


Már látom Laár Andrást a következő fellépésén: Vagyok, aki vagyok, M.F. Sz.R.T. E István, azaz Másoknak folyton szándékosan rossz tanácsokat adó István :))))) XD XD

Én vagyok az antiember... Hát nem? De! Lol

2017. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4: Az antiember maga mondta hogy az apját öngyilkosságba kergette a leírt módon történő lelki gyötréssel. Az illető depressziós is, tehát ezt nem humorból csinálja. Mi csak annyiban vagyunk hibásak hogy nem küldtük el őt a fenébe hanem érdekesnek találtuk a viselkedését és hagytuk miket fog csinálni. És tényleg lelki gyötrést képes okozni. Sőt mikor tapasztalta hogy nem küldöm el, rám akart szállni és folytatta. A végén kiakadtam és örökre elzavartam a fenébe.

Na mindegy, csak roppant különös jelenség volt az illető.

2017. febr. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!