Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet volt az exemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt az exemtől tanácsot kérni, szándékosan akart elbizonytalanítani?

Figyelt kérdés

Jó ideje szétmentünk, de tudom hogy ő még akarna tőlem valamit, de egy ideje már eltudtunk úgy beszélgetni, mint normális felnőtt emberek. Engem pedig érzelmileg kb. teljesen leköt egy szerelmi bánat, ahol nagyon nem értem a srác viselkedését, nagyon sértődékeny, hisztis, etc, szóval nehezen jön ez össze. A sok unszolás után elárultam ezt exemnek, lévén ha ez jár a fejemben, nem nagyon tudom tettetni, hogy nincs problémám. Nem volt szép dolog, de ő meg közölte alig pár infó alapján, hogy az az új srác lesz*r engem és tuti nem is tetszem neki, biztos csak megakar viccelni, meg ilyeneket. Mikor mondtam neki, hogy az első találkozásunktól kezdve udvarol, közölte, hogy az se számít semmit, csak hülyére vesz, máskülönben már rég lefeküdtünk volna (már 10x lett volna rá alkalom, eddig mindig én mondtam nemet, mert nem akarok kapcsolaton kívül szexelni vele), és hogy ne képzeljem már, hogy tetszem neki.


Szerintetek mennyi az esély rá, hogy ezt csupán rosszindulatból mondta? Ilyenkor minden jel ellenére megijedek, hogy hátha ez egy tök objektív vélemény, és csak én hitegetem magam.



2015. nov. 8. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
ʇǝlɾǝsǝu ɾó öʇlǝʇ ʌolʇ' Isʇǝu ıs íƃʎ ɐʞɐɹʇɐ
2015. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi olyat, amit értek is.
2015. nov. 8. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha leirnad az uj sraccal a sztorit ertelmesebb velemenyt tudnank adni. Igy vagy igaza van az exnek,vagy nem akarja hogy osszejojjon az ujjal. Barmi lehet.
2015. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Mi a francnak tartasz allatvalókat? Ha pontosan tudod, hogy az exed még téged akar, akkor genya dolog pont neki nyígni a "szerelmi" bánatodról, nem gondolod? Élvezed, ha szemétkedhetsz, ugye? És akkor még te gyanúsítod rosszindulattal a srácot, holott simán lehet, hogy csak aggódik érted és a legjobbat akarja neked.
2015. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
*alattvalókat
2015. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz. Kérlek szépen, az exem megcsalt 3x, ezért szakítottunk, ő pont ennyire volt tekintettel az érzéseimre. Én a szakítás után EGYÁLTALÁN nem akartam tartani a kapcsolatot vele, ő rinyált, hogy de legyünk barátok és bocsássak meg. Előre leszögeztem, hogy ez kizárva, mert könyörgöm, agyon csalt és hülyére vett, csak akkor beszélgessünk, ha ő tud rám csak barátként tekinteni. Ő ezt vállalta. Ezután befejeznéd az indokolatlan nyálverést esetleg? Érdeklődni nem divat nálatok a dolgok okairól?
2015. nov. 8. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha meg tudott csalni, ráadásul többször is, akkor ismeri, hogy működnek ezek a dolgok náluk, és lehet, hogy magából kiindulva vont le következtetéseket a másikra vonatkozólag.

Nem ismerem az aktuális sztoridat, csak tippelek.

2015. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez is egy verzió, mert konkrétan közölte, hogyha egyáltalán tetszenék neki, akkor már szexeltünk volna. Mikor mondtam, hogy eddig azért nem feküdtünk le, mert én mindegyik alkalommal kategorikusan nemet mondtam, azt mondta, hogy egy igazi férfit ez nem érdekli. Most szerinte meg kellett volna erőszakolnia, vagy mi?
2015. nov. 8. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne baratkozz az exeddel, pont o az aki magasrol letojta a fejed mikor 3-szor megcsalt. Az ilyen ne itelkezzen mar az aktualis erzelmi ugyeidben.
2015. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!