Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemista csaj osztálytársam...

Egyetemista csaj osztálytársam sokszor hosszasan bámul. Miért?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és észrevettem,hogy sokszor hosszasan bámul fapofával,mikor visszapillantok rá,akkor is engem néz. Ellenszenves vagyok számára,azért néz így?

Van pasija,szóval nem hiszem,hogy akarna tőlem valamit.


2017. febr. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bambul/ nezelodos tipus/ elgondolkodtatja h h lehetsz ilyen csunya vagy epp szexi/ gondolkozik, vajon mekkora a bred/ hogy vajon o bejon e neked/stb.
2017. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 +1
2017. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik mindenkit bámulnak hosszasan. Ezzel elérik hogy te egész nap rajtuk töröd a fejed például :P. Engem is bámult egy ismeretlen, aztán leszólítottam mert azt hittem akar valamit tőlem, ismerkedni vagy mittudomén. De úgy nézett rám kb. hogy mit akarok tőle. Vannak fura emberek. Lehet ha nem is téged néz, hanem a padtársadat xD. Vagy az ablakot, csak egy kicsit kancsal.



Más ötletem nagyon nincs. Menj oda s kérdezd meg mit bámulsz :D, engem is kíváncsivá tettél hogy az ilyen embereknek mi a célja ezzel, ha van s nem csak bambulnak.

2017. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!