Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha hosszasan néztek...

Csajok, ha hosszasan néztek egymás szemébe egy sráccal és a csaj elkezdi csavargatni az egyik hajtincsét, az konkrétan mit jelent?

Figyelt kérdés

Így fejezi ki a csaj,hogy bejön neki a srác vagy van vmi több jelentősége is? :)

Egyébként,ti csajok miket szoktatok még alkalmazni ezt leszámítva,hogy felkeltsétek a srác érdeklődését?



2014. máj. 25. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy WU + samponnal mosnának hajat! Illetve szolidaritást vállalnak a wu + sampongyár elbocsátott dolgozóival!
2014. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Általában, ha egy lány csavargatja a haját az azt jelenti, hogy zavarban van :)
2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
néha csak úgy csavargatom a hajamat,mert ahhoz van kedvem
2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nem szoktam csavargatni a hajam. mindig mosolygok (nem vigyorgok csak egy picit) a szemébe nézek és álltalában elvörösödök bár az arcom szinét nem direktbe váltogatom :) csak mindig rengeteg vér fut az arcomba olyankor (borzasztó)

szoval nem igazán tudok emiatt vonzo lenni a nagy találkozás pillanatában. suinte soha de ez van :)

2014. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így van, sokan csavargatnák a hajukat, többek között a régen bezárt csavargyárban, ami ganz mávag volt. Ott is sokan csavarokat gyártottak és a felvevő piacnak kellett is! El tudták adni!


Ma meg ha megnézed, legfeljebb a Népligetben látsz, hajukat csavargató sétálókat.

2014. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából arra lettem figyelmes,hogy elég feltűnően hosszasan néz, majd én rámosolyogtam aztán elnéztem, mikor visszanéztem ő ismét nézett, majd ezután kezdte el csavargatni az egyik tincsét.
2014. máj. 25. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
de jó neked és akkor mívan?
2014. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bejössz neki
2014. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Lehet, hogy egész egyszerűen megszokásból csavargatta a haját - én is szoktam csak úgy -, lehet az is, hogy zavarában/idegességében csavargatta - azt szintén szoktam én is - ,de hogyha közben mélyen a szemedbe nézett (esetleg mosolygott is), akkor nagy rá a valószínűség, hogy flörtölgetett kicsit veled. Ergo, akkor bejössz neki, igen.:)

Ami meg a 2. kérdésedet illeti, ezen kívül lehet a flörtölés jele az is, ha a nyakláncával játszadozik a csaj (ezzel sokszor tudat alatt a keblekre próbáljuk irányítani a figyelmet).

2014. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább a hiúságát akarja legyezgetni, biztos Herbal Essences-el mossa :D
2014. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!