Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez az elmélet...

Szerintetek ez az elmélet igaz? Hogy nincs olyan ember akit legalább egy munkahelyről ne rúgtak volna ki?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mondtam már fel, vagyis léptem már le, meg legutóbb benyögték hogy "holnap nem kell jönni", papírmunka, azt sétáltam ki, 11:00 órakor. De elkezdtem gondolkodni és az igaz lehet hogy nincs olyan akit valahonnan már nem rúgtak ki? Meg olyan sincs aki ne adta volna be a felmondását. Ez igaz lehet? Vélemények?
2017. febr. 20. 18:33
 1/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Engem még sehonnan sem rúgtak ki, eddig volt 1-2 gyakornoki helyem és most vagyok a második munkahelyemen.


Gyakornoki helyek alapból 1-2 hónapra szóltak, de a végén elmondták hogy szívesen visszavárnának ha lediplomázom.


Első munkahelyem is olyan volt, hogy gyakornokként kezdtem, megkérdeztem maradhatok e még pár hónapot, majd egy éves projekt lett belőle, aztán visszamentem suliba, pedig marasztaltak.


Jelenlegi helyemen szintén 1 projektre szólt a munkaviszonyom, de már a felénél mondták hogy hosszabbítsunk, szóval elmondható hogy se felmondás, se kirúgás nem volt.

2017. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves 1. válaszoló, térjünk majd vissza erre kb. 20-25 év múlva. Úgy írtad le, mintha már nyugdíj előtt állnál max. 5 évvel (védett korban), és úgy nem küldtek volna el sehonnan. :)
2017. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, maximum a nagy átlagra.

Édesanyám dolgozott egy helyen, majd kapott egy jobb ajánlatot, ezért váltott. Azóta is ott dolgozik.

2017. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél tartós munkanélküli, biztosíthatlak, hogy sose fognak kirúgni téged a munkahelyedről. Hű, milyen jó lesz...
2017. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem se rúgtak ki. Ugyanis kettő munkahelyem volt összesen.

Az állítás pontosabb lenne úgy hogy egész élete során nem rúgták ki. De olyat is eltudok képzelni.

2017. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó persze aki 27 éves azt elhiszem, érted.
2017. febr. 21. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még csak 29 vagyok, de engem sem rúgtak még ki sehonnan, mindenhol én mondtam fel egy jobb lehetőség miatt.

Ismerősi körben ismerek több olyan nyugdíjast vagy nyugdíjközeli embert (barátaim szülei között), akit soha nem rúgtak ki ill. egy olyat is, aki egész életében egy cégnél dolgozott. Nem vitatom, hogy magas arányban igaz, amit írsz, de nem 100%, már csak azért sem, mert legalább 6 kivételt ismerek személyesen. :)

2017. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó a kérdésben az is benne volt hogy "aki még soha nem mondott fel".


Tehát valamelyik: vagy a cég közli hogy viszlát, vagy a munkavállaló mondja hogy megyek máshova.


De akkor ezek szerint szinte mindenkivel történt már ez meg az.

2017. febr. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!