Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Nektek mi számít?

Srácok! Nektek mi számít?

Figyelt kérdés

Mi számit nálatok ? csak a külső ?? vagy csak a belső ? megjelenés ? Leírnátok ki hogy gondolja ezt az egészet:?

mi az ideális ? ki számít jjó csajnak ? mi jön be

miét nem tudjátok a a belső kisugárzást értékelni.. ? ( tiszt kivétel )

Csajok ti is nyuodtan írjátok le mi gondoltok.. 17/L


2017. febr. 26. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden számít, minden. Próbáltam már olyan lánnyal, aki külsőre nem vonzott, de a tulajdonságai tetszettek. Nem működött részemről.
2017. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kort írnál ?
2017. febr. 26. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
20
2017. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van egy hosszú listám, privátban elküldhetem ha érdekel

de a legfontosabb nálam a nagyon kedves belső

külsőre meg teltebb alak ami vonzó számomra


24F

2017. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő számít, de nem ugyanannyira. Engem a belső sokkal jobban megragad. Külsőleg az ápoltság a fontos, illetve személy szerint van egy ideálom külsőleg is, de ahhoz magyar ember fix, hogy nem tudna alkalmazkodni, főleg, hogy nem is a magyar nőket preferálom :D De nem ragaszkodom ehhez az ideálhoz.
2017. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem fontos a külső is, de hiába néz ki jól egy lány hogyha sugárzik róla a beképzeltség.

Számomra nagyon fontos hogy legyen önismerete egy lánynak és ne úgy álljon hozzá a dolgokhoz hogy "Én nem változok semmit, mindenki fogadjon el olyannak amilyen vagyok!!"

20/F

2017. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!