Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok nektek mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mennyit számít a barátnőtök múltja? Kikkel, hánnyal feküdt le?

Figyelt kérdés
25 éves lánnyal ismerkedek,1 közös ismerősömtől tudom hogy elég aktív volt régebben,eddig teljesen normálisnak tűnik.Mit lehet a múltjából következtetni?
2016. márc. 18. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Nálam az esélye fordított arányban van a korábbi fiúk számával.
2016. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tobb mint 150 akkor mar biztos nem erdekelne.
2016. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

A multja az a multja,nincs közöd hozzá.

Az meg csak egy dolog h valaki ezt meg azt mondta,az nem biztos h a valóság.

Meg még mindig jobb mint ha senkije nem lett volna,legalább talán kiélte magát.

N24

2016. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Számomra ebben is fontos, hogy hasonló mentalitású legyen, mint én. Tehát csak semmi promiszkuitás. Ha meg titkolja a múltját, akkor pápá.
2016. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem a múltja számít hanem amire a múltjából lehet következtetni.
2016. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
igen is számít de azért elvinném 1 nemi betegség vizsgálatra mielőtt lefeküdnék vele
2016. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
#3 én jobban örülnék, ha még senkije se lett volna korábban. Te nőként persze máshogy látod a dolgokat, ami nem baj, de a kérdező a fiúk véleményére kíváncsi.
2016. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Ideálisabb, ha a nőnek max 4 korábbi farokkal volt dolga, de valljuk be, hogy ez utópisztikus elvárás ma már.

Azt gondolom, hogy annyi tiszteletet megérdemel bármelyik csaj, hogy tiszta lappal indulhasson nálam, ezért nem szoktam nyomozni a múltja iránt.

Még a szex terén sem jelent semmi biztosat a korábbi partnerek száma(volt már olyan análkirálynőm, akinek egy palija volt korábban és nálam szopott és nyelt is először és nem volt épp mai kiscsirke már).


Amúgy is mit jelent a múlt?

Ha le is szopott 6 fasxt egy éjszaka 20 évesen, 5 évvel később már simán lehet teljesen normális értékrendű lány bármiféle stikli nélkül.

Meglehet a kiélős időszaka tette éppen olyanná, amibe bele tudnál MA zúgni.

Jobb nem pattogni ezen, mindenki érdekében.

2016. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kérdezem meg, mert jobb ha nem tudom.
2016. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
0%
Eddig csak szűz barátnőim voltak, velük klasz volt az elején minden.. Háát nem tudol erre mit mondjak, egyrészt a gondolattól kicsit undor kap el, talán ilyen esetben tényleg jobban el tudnám a lányt fogadni, ha nem tudnék semmit a múltjáról, így lenne igazán tiszta a lap.. Ja és arra azért figyelnék, hogy ne a szakítása után egy héttel jöjjek össze vele, mert az tényleg nagyon undorító.
2016. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!