Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha nagyon vékony vagyok?

Gáz, ha nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés

(Ez nem egy tipikus olyan kérdés, ami csak az ego-növelésére szolgál, mert tényleg nem tudom, hogy gáz-e.)


Szociális fóbiám van, de idén tavasszal szeretnék pólóban lenni... elképzelhetitek, hogy egy ilyen számomra óriásian bonyolult dolgot mennyire nehéz is kivitelezni. Nyáron már nagyon gáz a pulcsi, olyankor csak ritkán veszem fel, de tavasszal soha nem voltam még pólóban.

Ennek az oka végtelenül egyszerű, nagyon vékony vagyok fiú létemre. Az évfolyam kb 90%-a kondiba jár (ami számomra lehetetlen), van pár srác, aki hasonlóan néz ki, mint én, de ez nem nagyon nyugtat.. Próbáltam itthon, egyedül edzeni jó pár hónapig (kisebb megszakításokkal évekig), de feladtam, mert teljesen elvesztettem a motivációmat és tényleg nem 1-2 hét edzés után is alig volt észrevehető a változás..


Ti mit tanácsoltok?

17/F


Igazából nem tudom milyen választ várok, de mivel senkinek nem merek erről beszélni, ezért gondoltam teljesen idegen, anonim emberekkel megosztom és kikérem a véleményüket.


2017. febr. 28. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Szerintem egyáltalán nem gáz :) Inkább legyél vékony, mint elhízott (ez egészségügyi szempontból is sokkal jobb), meg aztán kit érdekel, ha nem úgy nézel ki, mint a kondisok,mindenkinek más a testalkata, másrészt pedig az a fontos, hogy te érezd jól magad a bőrödben, ne mások elvárásának akarj megfelelni!
2017. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát öcsém 27 éves, iszonyú vékony és magas.

Nagyon jó női voltak egész életében.

És szerintem is inkább legyél vékony, mint hízékony (mint én, tudod mennyi szívás van ezzel...).

2017. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Én lány létemre is vékony vagyok, bármit eszem nem hízom. 50 kg vagyok, vékony alkatú, és alacsony is.

Egy időben állandóan megkaptam mindenkitől hogy milyen sovány vagyok, egyek rendesen, biztos beteg vagyok, pedig semmi bajom nem volt. Szüleim is ilyen alkatúak. Egyszer elkezdtem sírni itthon, ugyanígy éreztem mint te. Már rettegtem a nyártól. Akkor azt mondta anya hogy sz*rjam le ki mit mond. Beteg nem vagyok, eszek rendesen, ezen nem tudok változtatni. És igaza van! Azóta nem érdekel senki véleménye. Senki sem tökéletes. Nehogy már emiatt ne vegyél fel pólót. Ne butáskodj. Vedd csak fel nyugodtan és ne érdekeljenek mások.

Mellesleg a barátom 26 éves és ő is elég vékony. Egyáltalán nem zavart.

Több önbizalmat! ;)

22N

2017. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom aki lepontozgat mindenkit az egy 200 kilós hájas disznó :D taps taps neki!
2017. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a párom 175 cm és 55 kiló körül van. Igazából mindig ilyen vékony srácokat fogtam ki. Nekik lehet finomakat főzni. Aki nagyobb darab azok meg elutasítják a kaját hogy meghizik(volt ilyenre is példa).


Párom most kondizik eszi a tömegnövelőt kb 3 hónapja, de még épp csak látszik némi változás.

Szerintem nem gáz. Még mindig jobb mintha 150+-os bálna lennél.

2017. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Az edzést ne add fel, esetleg nézz más edzéstervet.

Én is hasonló cipőbe jártam mint te. Nekem se volt pénzem kondira, de vettem egy 10 kilós súlyzót és egy húzódzkodó rudat. Én is minden nap edzek edzéstervvel, és sajnos vagy nem sajnos 2-3 évbe telt hogy meglátszódjon. Sajnos ez ilyen, de kitartás és hidd ellesz eredmény.

De egy idő után nekem napi rutinná vált és jól esik. Ha motiváció kell akkor nézz közben valami menő kungfu filmet vagy hasonlót.

A póló miatt meg ne szégyelld magad. Most őszintén megmondom hogy én az ujjatlan pólóval vagyok így. De talán a kérdésed miatt felbátorodva holnap abba megyek tesiórára.

2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Öltözködéssel tudod "turbózni" magad.Nem tudom te hogy nézel ki de a magasabb vékony srácoknak jól szokott állni a deszkás bmxes stílus.
2017. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

#5-Eheti,sokat nem er el vele,amig nincs kipattintott kaja meg nem pina edzes.

Hallod..Egy kerdesem van.

Miert lehetetlen?

2017. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha legalább 180 vagy akkor nem gáz, sőt... Rengeteg cingár, de magas pasit szoktam látni tuti csajokkal. Viszont ha emellett törpe is vagy (mint én a 170 centimmel), akkor az nagyon gáz és sürgősen kezd el újra kínozni magadat a konditeremben, mert ennek a kettőnek a kombinációja a legrosszabb egy pasi esetében (tapasztalat).
2017. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!