Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene tennem hogy...

Mit kellene tennem hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
20éves vagyok 54kg 179cm szóval nagyon vekony meg az xs-es ruhak is lognak rajtam a lábam annyira vekony hogy azt inkabb lese irom multkor példaul haverom ram lökött egy nagyon minimallisat es rendesen elesetem egy lany lenyomott szkanderbe pedig gyurok jarok konditerembe de csak szalkas leszek egyre szallkasabb de nagyon vékonyba... sajnos a belsöm is olyan hogy félénk félek a lányoktol nem merek veluk beszélgetni ha beszelgetni kell veluk akkor elkezd viszketni az egesztestem meg alig kapok levegot emiatt csak 1kapcsolatom volt azis szánalombol volt velem mert megsajnált a családi korulmenyeim miatt de kozben osszevissza megcsalt amirol tudtam es nem csinaltam semmit csak ugytettem mijnt aki nem érdekelt de rohadtul fajt szoval igazi szerelmem még nem volt az arcom te van aknévla nagyon csunya sebes pattanásokkal az orrom nayon nagy gorbe és hangom nagyon halk rekedt az orrom allandoan bevan dugulva elezert beszelek hallkan nem értem hogy miert van folyton bedugulva akahogy fujom is ki segitsetek mit kellene tennem hogy ne legyek ilyen vekony mert eszek rendesen de nem hizom meg mit csianljak hogy ne legyek ilyen félénk halk szavú

2017. jan. 25. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

menj el modellnek


e:


[link]

2017. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!