Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni magam...

Nem bírom elviselni magam körül az embereket. Érzett már valaki hasonlót? Mi segített ezen átlendülni?

Figyelt kérdés
26/N
2017. febr. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Biztos okod van rá.

Miért kell ezen átlendülni?

Utáld őket nyugodtan!

Az élet úgyis hoz majd az utadba olyat, akit érdemes lesz "elviselned" és a probléma magától megoldódik.

2017. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki van igy Olyankor tükörbe kell nézni és megkérdezni a szembenállot, hogy ö egy hangyapénisznyit (mert ujabban ez igy elfogadott, csak tudnám, hogy miért?) több, jobb náluk? ÖSZINTE VÁLASZT!!! Ha tényleg öszinte, sokat segit az átlendülésben!!!
2017. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
az, ha jó időre lelépsz. levegőre van szükséged. csak akkor lépj fel ismét a színen, ha már újra igényed van a tárasaságra
2017. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régebben éreztem hasonlót én is. Van hogy irritáltak. Olyankor vonultam. Ez egy fajta depresszív állapot. Nálad nem tudom mi az ami ki váltja ezt az állapotot, mi az ami előhozza, mivel bővebb infót nem írtál erről. Vonulj el olyankor és csinálj olyan dolgokat ami leköt és elvonja a figyelmedet. Ezáltal feltöltődsz.

Én a helyedben, ha elfogadod a tanácsom, inkább arra fordítanék több időt, mi az amivel "én nem vagyok elégedett önmagammal szemben"? A világ csak a tükröt mutat elénk- szokták mondani :)

Sok sikert!

25/N

2017. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érzek gyakran ilyet. Évek óta nagy irodában dolgozom, ahol egész nap vagy száz ember vesz körül, hangzavar van, még a vécén is bekopognak, egy pillanatig sem lehet egyedül lenni. A munkában pedig az ügyfelek rendelkezésére kell állni folyamatosan. Ez egy idő után kiváltja, hogy munka után senkit nem akarok hallani, látni, legyen körülöttem teljes csend. Átlendülni ezen eddig a szabadság kivétele vagy a munkahelyváltás segített.
2017. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!