Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti viszitek magatokkal a...

Ti viszitek magatokkal a telefonotokat a wc-re?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor szoktam facebookozni, csetelni, híreket olvasni, így legalább hasznosan el tudom ütni ezt a 10-15 percet.

2017. febr. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt is a a "trónszékben ülve" osztod meg velünk. :D

Miért ennyire fontos ez? Ha te viszed magaddal - akkor viszed :)

Amióta feltalálták a netet + az okos telefont, azóta kevesebbet olvasgatjuk a flakonos üvegek hátulját vagy épp az eheti Blikket :D

2017. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én mindig viszem :D Szerintem is hasznos, hogy a dolog elvégzése közben netezek. Az tökre időpocsékolás lenne, ha mondjuk hasmenésem van (lol, nekem még a krumplitól is), és csak nézek ki egy ideig a fejemből. Aztán jöjjek fel és netezzek az ágyamban? Minek? :D

Amúgy is, a fürdőben legalább csend van és nyugalom :D


L

2017. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

viszem, mert a kollégák néha kiviharzanak és lőn sötétség, mert lekapcsolják a lámpát :D hülyeség volt 1 kapcsoló az ajtó mellé a wc-ben, de erre futotta úgy tűnik :D

nem szoktam nyomkodni a wc-ben


24F

2017. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Koliban lakom, szóval kivinni egy újságot "szintet rengető" eset lenne, illatosító meg nincs, hogy annak a hátoldalát olvassam. Úgyhogy marad a telefon, amit fél kézzel pörgetek, miközben a másikkal fogom az ajtót, és egyre gyengülő combjaimmal próbálom tartani magam a megfelelő pózban :D
2017. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Én nem viszem. Ha wc-re kell mennem, igyekszem minél hamarabb elvégezni a dolgot és kijönni, nemhogy bármit is olvasgassak. Úgy általában nem viszem a telefont a kezemben, csak ha telefonálok, amúgy marad a táskában.
2017. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem viszem. minél gyorsabban kinyomom és eltűnök a szagból. még olvasgassam a telefont is ott? bzdki....
2017. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!