Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhögött a képembe az...

Miért röhögött a képembe az ügyintéző, és utánozta le amit mondtam?

Figyelt kérdés

Bementem egy biztosító céghez, és az ügyintéző csajt megkérdeztem, hogy milyen munkalehetőségek vannak önöknél? Röhögött egyet, és hadarva elismételte ugyanazt.


Nekem eléggé gúnyosnak, és sértő, lekezelőnek tűnt ez, hogy csak így valaki kinevet. Picit olyan volt, mintha ő lenne a vezérigazgató, én pedig egy szakadt hajléktalan lennék, akit nem vesz komolyan. Egyébként nem vagyok egy sértődékeny típus, de ha esetleg ott fogok dolgozni, tudnom kell hogyan viszonyuljak hozzá. 22 éves fiú vagyok, ő meg 30-35 éves lány lehetett kb.


2017. márc. 1. 21:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Talán, mert a Biztosítóknál csak ügynöki munkák vannak. Azokhoz meg gyomor kell.
2017. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem értem a helyzetet. Csak úgy bementél megkérdezni ezt? Nem pályáztál egy adott munkakörre? Vagy volt interjú is? Nem értem.
2017. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Csakúgy bementem.

Mivel ki is volt írva az ajtóra a munkahirdetés, és a honlapjuk 5 éve nem volt frissítve.


De van valami baj ezzel, nem lehet bemenni csakúgy egy céghez érdeklődni?

2017. márc. 1. 22:01
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Elég komolytalan ez az egész...pláne, ha önéletrajz nélkül mész.
2017. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szóval az én hibám, megérdemeltem, csak akkor várjak normális bánásmódot, ha éppen milliós szerződést akarok kötni??
2017. márc. 1. 22:05
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi😀 nem mondtam, hogy a te hibád...megvan ennek is az etikettje. Ha ilyen modorban kaptál választ, nyugodtan hívhattad volna a felettesét.
2017. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyet jelenteni kell.
2017. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%

30-35 éves lány...

Inkább egy vesztes hisztérika, aki kihasználta, hogy pozícióban van, és egyben le tudta az összes addig sérelmeit a fiúk/férfiak terén.

Fogsz még ilyennel találkozni, a következőt küld el nyugodtan a k. anyjába, én is ezt szoktam.

2017. márc. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha valaki álmodozva beténferegne az irodába, hogy miféle munka van, lehet nálunk is derülnének.
2017. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9. De nem illik kimutatni.
2017. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!