Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves cigányok! Mi a vélemény...

Kedves cigányok! Mi a véleményetek azokról a szintén cigány honfitársaitokról, akik sorozatosan bűncselekményeket követnek el, kisebb-nagyobb súllyal? Esetleg az ilyen elemeket kizárjátok e magatok közül? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek pl Szögi Lajos meggyilkolásáról?

Ez a kérdés kifejezetten a cigány/roma közösséghez szól, bárminemű rasszista indíttatás nélkül!


2017. márc. 2. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Te kizárod/teszel valamit a bűnöző fehér emberek ellen?

A normális cigányok, ha tehetik menekülnek az ilyen közegből.

2017. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fehérként , Pont ugyanaz a véleményük szerintem 2017-ben os mint 2012-ben. Emlékszel még a 2012-ben legnagyobb port kavart bűncselekményre, gyilkosságra ? Hát olvass utána az interneten, hogy hogyan reagáltak; a C. vajda, az utca embere, a szomszédok és még sorolhatnám.
2017. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kizárni nem tudom, de maximálisan elitélem, és messzire elkerülöm.
2017. márc. 2. 13:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Apropó cigány vajda: Hol van? Miért nem kapja rendbe a cigányokat? Régen ő volt az aki összefogta őket, és rá hallgattak.
2017. márc. 2. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Sőt, 2012-ben kettő is történt.
2017. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a véleményem,mint nektek pl.Szita Bence gyilkosairól,Jancsó Ladányi Piroskáról, S.Ábelről,vagy a kulcsi családírtóról. Elítélem őket,sajnálom az áldozatokat, de nem érzem magam hibásnak,csak azért mert én is roma vagyok.Attól,hogy magyar vagy,te sem tudod megakadályozni más magyarok,pl.a fent említettek bűncselekményeit,lehet nem is ismered őket csak a hírekből hallasz róluk.Mindenki a maga tetteiért felelős és maga vállalja a következményeket.Én nem tudnék bántani senkit, nem volt még dolgom a rendőrséggel.Tehát semmi közöm a bűnözéshez,hiába roma vagyok, és szerintem igazságtalanság valakit pusztán a származása alapján azonosítani olyasmivel amit nem követett/követne el.

20/L

2017. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehér vagyok. Remélem, írhatok ide! Nekem vannak olyan cigány szomszédaim, akik abszolút emberileg nagyon becsülendők. Őket szeretem. Vannak olyan magyar, vagy fehér szomszédaim, akik kinyírták a n€metjuhászom, hogy lophassanak.
2017. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosan így látom. Csak mivel a cigány egy viszonylag kis közösség, így talán jobban járnának ha az ilyen elemeket valahogy maguk szankcionálnák.
2017. márc. 2. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És vannak olyan cigány szomszédaim, akik szintén megloptak. Nem faj, bőrszín kérdése ez. Szegénység, lelkiismeretlenség kérdése.
2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába mondják hogy nem bőr meg hasonló kérdése a lopás meg a bűncselekmény. Ez csak mese habbal. Attól függ hol élsz. Pl: itt heves,nógrád,borsod megyében a cigányok 90% egy undoritó turhagép, akik lopnak,kötekednek. Tudod milyen érzés mikor felszál a cigány a vonatra és nem vesz jegyet bemegy a wc-be és ott utazik te meg megvetted a jegyet/bérletet? a kaller nem tud vele mit csinálni mert megverik, csak ő is mikor jön vissza fele felém látom a száján h "büdös cigányok". Persze pesti vonaton ez már nincs hisz az új vonaton kamera van, ha megverik a kallert bajuk lesz belőle, de könyörgöm mindenhova kamera kell hogy ne vagánykodjanak? Nagyon kevés cigányt ismerek aki becsületes és dolgozik, ezeket persze becsülöm. De a cirka 10% ból is 5% olyan ha haverokkal van átveszi a vért, és ő is olyan lesz. Egyszóval kevés a normális és az állam csak támogatja őket, hisz orbán is cigány... Amúgy nem lenne velük bajom.

Aki azt mondja a fehér is lop, igaza van de nézzünk már egy grafikon mennyi % cigány és mennyi magyar...

2017. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!