Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmomban nagyon durvákat...

Álmomban nagyon durvákat álmodok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.:Elloptam valamit a boltból és üldözött egy ember. ELEINTE gyorsan azután elkezdtem körbe körbe fordulódni de folyamatosan. Majd mindig elesek a semmiben és egyre lassulok le. De 3-szor mindig így volt.. de sosem kapott el.


2.: Mindig azt álmodom hogy a Középső ujjamat mutaogatom egy ritka helyen egy sofőrnek. Aki mindig megáll és leakarna ütni de mindig akkor sötétedik el az egész.


Az utolsó. Mindig szeretek játszani számító gépen. Sokat jatszottam Minecrafttal és mindig azt álmodom hogy kinoznak, és valaki megakar ölni majd mindig Kiakarok lépni ahogy a minecraftban lehet. Nem lehet erről leszokni? Amúgy már nem játszom vele.



#álom #üldözés #durva #mindig menekülök
2017. márc. 2. 21:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenki furcsákat álmodik, de legtöbbször olyat, amitől fél, vagy amit szeretne.
2017. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál lefekvés előtt citromfű teát!
2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 citromfű tea?

Még színesebb álmai lesznek :D pszichoaktiv...

2017. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as


" A rendelkezésre álló bizonyítékok alapján a modern orvoslásban belsőleg nyugtalanság, alvászavarok és emésztési panaszok kezelésére, külsőleg herpesz esetén alkalmazható."


[link]


"Serkenti az emésztést, és gyakran alkalmazzák fejfájás, álmatlanság, alvászavarok esetén is. Enyhíti az idegességet, így idegerősítőként kiváló gyógynövény. Szerepe van a depresszió oldásában is.


[link]

2017. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmainkban,a bennünk lévő feszültséget,elfojtásokat álmodjuk ki.

A bennünk felgyülemlett feszültség,a körülményeinktől,és annak levezetésétől függ.


Némelyek keresik a feszültséget(pl extrém sportok,videojátékok,horrorfilmek,stb.),míg mások kerülik az ilyeneket.


Ha valaki élvezi a feszültségkeltő körülményeket,szeresse az ezek következményeiként megjelenő rémálmokat is!

2017. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!