Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Számotokra mennyire...

Lányok! Számotokra mennyire csúnya, ha egy pasinak egyenetlen nagy kapafoga van?

Figyelt kérdés

Korábban többször is használtam fogszabályzót, de sajnos mindig csak célirányosan és a mai napig megmaradtak a "nyúlfogaim", ami önmagában nem gáz (csukott szájjal), de beszéd közben nagyon feltűnő az elöl ékeskedő két gigantikus metszőfog. Ráadásul azt sem tudom elhinni, hogy nincs mély harapásom, legalábbis a fogorvosom szerint nincs. Kép alapján talán nem tűnik annyira vészesnek, mint valójában, de az biztos, hogy nem vagyok egy Sensodyne reklámarc. :P

[link]

[link]



2017. márc. 2. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs vele! 25 nő
2017. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek is ilyen a foga. 7 és fél év után fel se tűnik, de az elején sem zavart, mert akkor meg a rózsaszín köd eltakarta. :D Nem ezen fog múlni a szerelmi életed, nyugi. :)
2017. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik rajta, hogy nagyok, de szerintem egyáltalán nem csúnya vagy gáz.
2017. márc. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz, csak az a rózsaszín rúzs xar.
2017. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Lol, :D sajnos alapból ilyen színű az ajkam. Nem tudok vele mit kezdeni.
2017. márc. 3. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:

A fenti kérdés alapján hirtelen azt hittem, hogy csak egy fogad van :D


De amúgy egyáltalán nem gáz, ne aggódj emiatt.

2017. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán Szép Fogad Van :) És A Szád Is Nagyon Szép :)
2017. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!