Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok az üregi nyúli...

Mit szóltok az üregi nyúli életet választó ügyvédhez?

Figyelt kérdés

[link]

Lehet hogy sok ember nem érti mi lenne abban a jó ha valaki otthagyja a mókuskerék pörgető rabszolga életmódot és elkezd úgy élni ahogy a természet az összes emlőst létrehozta. Hát az hogy a természet egyetlen élőlényt sem teremtett rabszolgának. Maga a technikai fejlődés előnyös és folytatandó, de a rabszolgaság az perverzió.



2017. márc. 3. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira tetszik!

Szeretnék én is így, vagy hasonlóan élni... De szerintem itthon, ha megtalálnák az erdőben a saját építésű kis házikóm, egyből lerombolnák.

2017. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen én is úgy vagyok hogy semmi kedvem belevágódni ebbe a mókuskerékbe. Éppen ezért nagyon motiválni sem motivál az egyetem, mert kb erről szól az egész.

Bár keresem az arany középutat. HÁTHA lehet valahogy mégis mókuskerék nélkül a társadalmunk tagja lenni. :D

2017. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól teszi az,aki nem akar megfelelni az elnyomó társadalmi elvárásoknak. Sokkal jobb őszintén és felszabadultan élni.
2017. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!