Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyám ilyet mondd Nekem? :D

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkeltem azt mondta úgy nézek ki mint egy Auswitzi. Néha dicséri a kinézetem de leginkább szidja. Aztán este összevesztünk mert eltüntettem valahova a fésűjét és azt mondta takarodjak itthonról meg mondta hogy kihívja hozzám a gyámügyeseket mert azt csinálom velük hogy vitessenek el. Meg összegyűrte mérgében a naplómat amit mellesleg egy éve írok sőt még a sminkcuccaimat is eltüntette. Nem igazán érdekel a véleménye őszintén de azért kíváncsi vagyok hogy más is szokott-e ilyet mondani a gyerekének :DD

2017. márc. 3. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
nagyon nem normalis. te hany eves vagy??
2017. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Az sem normális, hogy te még viccesnek is tartod. Olvass utána, hogy mit jelent.
2017. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
15.
2017. márc. 3. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én anyám durvábbakat szokott mondani. Ez még lájtosnak is mondható :D
2017. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nyilván nem. meg nem csapkodni, meg ordibálni, meg fenyegetőzni kell... ettől biztos, hogy nem fog megoldódni a probléma
2017. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semennyire se normális.
2017. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudjuk mi a háttérben.

és remélem nem ez van ha már írtad a soványságot,de az anorexia ténye tényleg válthat ki ezektől durvább reakciókat is akár normális emberekből idővel,mert egész egyszerűen annyira érthetetlen,felfoghatatlan,hogy miért akarja valaki ebben a borzalmas formában elpusztítani magát és miért rántja bele,teszi ki ennek és bünteti vele a tehetetlen családját.

2017. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Már tönkre mentek az idegei, biztos olyan hülyeségeket csinálsz mindig. Faterod van, vagy egyedül kell küszködnie veled ?
2017. márc. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már tönkre mentek az idegei, biztos olyan hülyeségeket csinálsz mindig. Faterod van, vagy anyádnak egyedül kell küszködnie veled ?
2017. márc. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van faterom csak eljár kocsmázni és minden nap hajnalban ér haza azért mert nem tudja elviselni az anyám meg ki tudja. Lehet hogy csajozik is. Bátyán is van aki Budapesten kollégista.
2017. márc. 4. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!