Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket vertek már meg? Ha...

Titeket vertek már meg? Ha igen mennyire?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem nem vagyok messze tőle hogy megtörténjen amilyen gyűlölettel tekintenek rám egyes emberek. Mindazok ellenére hogy semmi rosszat nem tettem velük
2017. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszer lógtam suliból és ennek tetejében este mentem haza. Szüleim azt sem tudták hol vagyok. Apu nagyon kiporolta a gatyámat fakanállal.

Kisebb koromban egyik unokatesómmal gyufával játszottunk. Véletlen a konyhát is felgyújtottuk. Bácsikám vesszővel elvert mindkettőnket. A szüleim nem szóltak értek. Jogos volt a büntetés.

Suliban egy fiú majdnem eltörte a kezem, mert megvédtem egy lányt tőle. Az orromat mindenesetre sikerült neki bevernie.

2017. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak a szüleim, anya és apa is.

Rajtuk kívül senki más, pedig nem 1x-2x verekedtem már, a kiállhatatlan személyiségemnek köszönhetően.

Nem vagyok egy komoly harcművészeti tudással rendelkező ember, szimplán a gyakorlat, és az, hogy még félholtan is felállok, nem érdekelnek a következmények, mert a vereséget nagyobb szégyennek élném meg.


A szüleimtől átlagos verések voltak, fakanál, sima kézzel, stb. 80%-ban mindet megérdemeltem.

2017. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Csak a szüleim szoktak verni, de azt meg is érdemeltem.

Egyszer az egyik néptánc tanárom, még első osztályban levette a cipőjét és belémdobta mert rosszul léptem. Ez nem tudom mennyire számít verésnek neked.

2017. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Még nem, de már kéne. :)

Néha nagyon kellemetlen lehetek, olyankor egy gyomros jól jönne.

2017. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám egy csomószor. Az esetek 90%-ában nem volt jogos, mivel anyám a következetlenség mintaképe: ha egyszer valami olyasmit csináltam, amin jót röhögött, egyáltalán nem volt garancia arra, hogy következő alkalommal ne verjen meg érte. Sosem mondta, hogy pakoljuk el a játékaink, amikor el akartuk, elhívott minket onnan, mondván, hogy ne azzal foglalkozzunk most, aztán amikor meg már nagy volt a kupleráj, teljesen kikelt magából, hogy még erre se vagyunk képesek. Egyszer megengedett valamit, egyszer nem. Ha pedig éppen olyanja volt, neki esett az én 20 kilómnak a 100 kilójával.
2017. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, apám úgy negyedévente egyszer. aztán úgy kb 1 hónapig megállás nélkül gyűlölködve nézett rám, meg én voltam a büdös kis luvnya
2017. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, általános iskolában alsóban rengetegszer.

Hát nem eléggé, mert nem emlékszem hogy nagy sebek lettek volna rajtam.

2017. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát én sokat verekedtem általános iskolában mindig nagyon fájt de nem igazán volt nyoma.
2017. márc. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!