Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vertek gyerekkorodban? Ha...

Vertek gyerekkorodban? Ha igen, milyen szinten? Egy-két pofon, vagy brutális ütlegelések voltak? Melyik volt a legijesztőbb, legszörnyűbb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 01:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
84%
Nem vertek. Egyszer kaptam 1 pofont edesapamtol. Mintagyerek voltam, nem volt szukseguk testi fenyitest alkalmazni, de biztos megvertek volna, ha valami nagyon-nagyon rosszat tettem volna (pl. lopas).
2010. szept. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1x vertek meg, ugy hogy be is hugyoztam. Ez nem vicc. Sajnos megtetszett egy aranyos kis targy, amit elloptam. Azota nem loptam es nem is vertek.:D
2010. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%

Pofont kaptam, meg seggreverést is, meg megrángatást, de azért, mert elég rossz gyerek voltam.

20L

2010. szept. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
tesómat amiatt pálcázta a tanára, mert balkezes volt, és nem a jobb kezével írt.
2010. szept. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem vertek, nagyon szófogadó, jó gyerek voltam, nem is volt rá szükség. Persze ezzel nem azt mondom, hogy egyéb esetekben verni kellene...

Én fizikai pofonok helyett lelki pofonokat kaptam, és kapok a mai napig a szüleimtől.

2010. szept. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
ahány pofont én kaptam gyerekkoromba abból 5 gyereket is fel lehetett volna nevelni.
2010. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam rossz gyerek, mindigis olyan visszahúzódó. De ennek ellenére sokszor kikaptam: pofon, fejbeverés. Anyám pl. fakanállal, piszkavassal és lapáttal vert. Komolyan nem voltam rossz gyerek, csakhát kellett valaki, akin kitölthette a mérgét...
2010. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
93%

Én nem voltam rossz gyerek, csak néha veszekedtünk a tesóimmal, és anyámnak akkoriban ki voltak az idegei és emiatt csak veréssel tudta kezelni a helyzetet (hajtépés, pofozkodás, fenékre verés). Nagyon utáltam érte, de utána mindig bocsánatot kért és kibékültünk. Aztán rendbe tudta szedni magát és nagyon normális lett és lelkifurdalása van a régi dolgok miatt. Apám nem vert, nem is foglalkozott velünk, de ha néha az ő jelenlétében veszekedtünk, akkor aljaskodott verés helyét, az erői fölényét fitogtatta (pl. kézkicsavarás). Ezeket sokkal jobban utáltam és utálom máig is, egyszer sem ismerte be, hogy hibázott vagy nem úgy kellett volna kezelni a helyzetet. És ő volt hajlamos a lelki terrorizálásra is, amiket szintén máig nem tudok elfelejteni.

Szóval egy tiszta verés szerintem jobb, mint amikor aljaskodik és terrorizál a szülő.

2010. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen apám adott egy pofont, mert nem akartam begyújtani.Utánna a nők 3 napig szidták.

Anyámtól meg a 18 szülinapomon keptam egy pofont, mer nem mentem haza és a koleszban sem talált senkit, mert kötelező hazautazás volt. Egész nap keresett Babettával..kérdezősködött. Szegény, még tortát is sütött pedig.

Egyszer meg nem kaptam ebédet 3 évesen, mert a nagybátyámra a neyelvemet öltöttem.

2010. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Első osztályban valaki babrálta a tévét a tanteremben és A tanítónő az egész osztályt végigkörmözte, de úgy, hogy nekem véreztek a körmeim. Pedig én nem is csináltam semmi rosszat. Akkor olyan gátlások alakultak ki bennem, amit azóta sem tudok kiheverni, pedig már 40 leszek. Otthon is megvertek úgy, hogy bepisiltem, de azt nem tudom már, hogy miért. Szófogadó voltam és szándékosan sosem tettem volna rosszat.
2010. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!