Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért itt az oldalon vártok megoldást a problémáitokra? Persze vannak olyan kérdések, amik értelmesek, de vannak olyanok is ami inkább kiakasztó.

Miért teregeted ide ki a családi problémákat, amihez szerintem senkinek semmi köze, vagy a "hogy mondjam el" tipusu kérdések. Vagy ha öszinte választ kapsz, de az Neked nem tetszik, akkor miért bunkó a válaszadó?

A problémákat ide kiirva, inkább nagyobb lesz galiba, mintha szakemberhez fordulnátok egyből. Vagy rosszul gondolom?



2017. márc. 6. 17:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb it kapni 4 normális és 1 ,,bunkó" választ mint kifizetni egy pszichológusnak 5000-20000ft-ot hogy elmondja ugyan azt. Amit meg itt nem tud senkis megoldaniazt meg magadnak kell. De az emberek különbözők és ezt neked is meg kell értened. Nem szabad olyan emberekről akiket nem ismersz ilyen lenézően, ,,gonoszan" írni.
2017. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok magányos embernek jó, hogy van ez az oldal. Akinek nincs senkije, legalább itt tud kommunikálni más emberekkel.
2017. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak itt, névtelenül képesek elmondani azt, amit amúgy nem mernek, meg az is sokat segít, hogy nem face to face kell valakinek beszélni a problémákról, hanem csak egy egyszerű virtuális felületen csak úgy ki lehet írni. Egyébként sokan várnak itt megerősítést, gondolom nem bíznak eléggé magukban, aztán jön egy komment, ami pont az ellenkezőjét állítja, ergo nem érik el a céljukat, aztán jön az anyázás stb... valahol értem én ennek a gyökerét, de nem tudok vele igazán azonosulni
2017. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert sajnos sok szakember ugyanúgy nem tud segíteni (na most az jó kérdés, hogy akkor miért dolgoznak a szakmájukban)! Hidd el, vannak itt olyanok, akik úgy tesznek fel ide kérdést, hogy előtte voltak szakembernél, és ő nem tudott segíteni. Aztán hogy végül kap-e itt segítséget, azt nem tudom, de annyi különféle válasz szokott érkezni, hogy szerintem 1-2 hasznos dolgot ki tud szűrni, és tud hasznosítani. De ha nem, akkor is, legalább megpróbálta!meg szerintem néhány pszichológus is látogatja ezt az oldalt. És tényleg, szerintem ne idegeskedj ilyeneken. had kérdezzenek, azért van az oldal. Persze kérdezhetne másoktól személyesen is, de könnyebb kitenni oda a kérdést, ahol egyszerre 150 ember láthatja.
2017. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De egy alapból depis, problémákkal teli embernél nagy gond lehet az, hogy egy kérdésére megjelennek a "trollok", és akár nagyobb gondja is lehet.

Persze egy láthatóan kamu kérdésen egy egy elsütött jó pofa trollkodás még belefér, de mi van akkor, ha az pont rosszkor, és rossz helyre talál?

2017. márc. 6. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul gondolod, Te is kiírtad ide ezt a kérdést és most válaszokat vársz s ezek alapján elgondolkodsz bizonyos dolgokról. A kiteregetés szerintem ebben az esetben nem állja meg a helyét, mivel ez egy anonim oldal ahol nem lehet beazonosítani a felhasználók valódi kilétét, tehát név nélkül senki olyat nem érhet sérelem aki valamiért szóba került, mivel nem tudjuk ki az akiről szó van. A bunkóskodás tényleg sokaknak rosszul eshet, de az olyanokat ki kell közösíteni és kész, el van intézve, mehet a levesbe az illető.
2017. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!