Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek miért ilyen...

Ezek az emberek miért ilyen ellentétesek? Ez normális? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akiknek a külseje szinte már ellentétben van a belső tulajdonságaikkal.

Pl. nagyon konzervatívan öltözködő lány ( kosztüm, sose hord kivágottat) és ehhez képest hetente más pasija van. Vagy épp ellenkezője: miniszoknyás, agyonsminkelt ri*bi kinézet és mellette egy barátja se volt még, házasságig nem szexel.

Vagy rocker/ felnyírt haj/ szines haj/ raszta haj/ zenekaros póló/testékszerek/tetoválás és mellette 2 egyetemet végzett és állatorvosként dolgozik, kedves, félénk természetű.


Szóval hasonlókra gondolok amikor nagyon feltűnően ellentétes valakinek a külseje a belső tulajdonságaival... Én nem értem ezt


2017. márc. 6. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

nekem sokan mondták, hogy úgy nézek ki mintha valami gyilkos lennék, mert kapucniban járok

közben meg teljesen szelíd, nyugis ember vagyok, inkább segítőkész, mint bunkó...


szóval ha ebből indulok ki...én így szeretek öltözködni, így kényelmes...

meg semmi márkás ruha (cipő amiből airmax-et preferálom, de minél visszafogottabb, mert erősen lépek és a kényelem miatt fontos!), pedig pénzem lenne rá, csak igényem nincs...


24F

2017. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy fajta menekülés, álarc.

Nekem is van több olyan ismerősöm, akinek eléggé szigorú kinézete van, eléggé kemények. Közben meg aki ismeri őket, tudja, hogy mennyire gátlásosak, szeretetre éhesek. Egyfajta védekezés, hogy keménynek mutatják magukat, hogy ne érje őket annyi sérelem.


Az egyetem, munka nem hiszem, hogy ennyire összefügg a zenekaros megjelenéssel. Bármilyen iskolai végzettségű, munkájú szerethet egy zenei irányzatot.

2017. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Az a gond, kiadsam, hogy senki sem kíváncsi rád, meg az életedre.


Kérdező: Amit leírsz, azt nevezik képmutatásnak.

2017. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó mi a bánatért savaz itt másokat???????????

Talán senki nem kíváncsi rá a való életben..

2017. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
...egy állatorvos kinek lenne képmutató a kancáknak, juhoknak vagy ez hogy????? :D
2017. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

5


Attól még, hogy állatorvos, gondolom emberekkel is tart fenn kapcsolatot/interakcióba lép.


Ne itt reklámozd a butaságod, légyszi!

2017. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Visszafogott, nőies stílus a jellemző az öltözködésemre, 2 diplomám van és a kedvenc előadóm az Offspring és a Halestorm. Általában nem gondolják rólam és meglepődnek az emberek. Én viszont nem értem mi ebben a fura. Szeretem a divatot, szeretek csinos lenni és el nem tudom képzelni magam ennyi idősen bakancsban vagy együtteses pólóban rohangálni. Mindemellett vannak ilyen barátaim és semmi problémám nincs vele, hogy ők viszont igen. Azt gondolom mindenki hordja, ami jól esik neki. Nem szabadna a külső alapján ilyen messzemenő következtetéseket levonni. :)
2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én rocker vagyok, 3 nyelven beszélek, egyetemista vagyok, de nincs felnyírva hajam. Ezeket a sztereotípiákat a társadalom gyártja, én pont ellenkezőleg látom. Rockernek lenni utoljára a 80-as években volt egyedi, manapság szerintem az összes Avicii-rajongó bőrdzsekit, műbőrgatyát meg szakadt farmert hord, már inkább én nem öltözöm rockernek.
2017. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg félénk vagyok, de rockkoncerten széttombolom magam. Igazából válaszolnék hasznosat a kérdésedre, de nem tudom, mit lehet rá mondani. Nekem mindig inkább a Soundra meg ilyen koncertekre járók tűntek félelmetesnek.
2017. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó példád csúnya.


Babaarcom van, gyilkos tekintetem. Csendes, befelé forduló, aranyos embernek jellemez a környezetem, aztán meglepődnek, amikor mondom, hogy lövölödzős-véres játékokkal játszom, punkzenét hallgatok, de mellette imádok klasszikus irodalmat olvasni, és járok színházba is.


Kiégettelek?

2017. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!