Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata hajlamok kezdete?...

Pszichopata hajlamok kezdete? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kérlek, vegyétek komolyan.

Próbálom minél jobban összeszedni, hogy legyen értelme és tudjatok következtetéseket levonni.

Nem tudom hova helyezzem magam.

Úgy kezdődött az egész, hogy az egyik osztálytársam, viccből ezt a jelzőt használta rám, 13 éves koromban.

Azóta a bogarat a fülembe ültette.

Itt vagyok 15 évesen, azóta olvasgatok róluk, könyveket, írásokat mindent..Mikor először olvastam róluk, már tudtam, hogy itt valami nem oké.

Mindig is zavaros elmém volt leginkább az utóbbi években jött ez ki.

Hangulatingadozások, mindenbe beleláttam a rosszat, kevés dolog okozott örömöt.

Öntörvényű voltam, vagyok...

Amit én legyen az tantárgy, bármi feleslegesnek találok nem tanulok meg, nem nézek utána és mindenféle érzés nélkül, csalással megoldom, hogy így is a legjobbnak tűnjek, nem egyszerű, át kell gondolni, hogy mit hogyan.

Nem értek szót senkivel...Szüleimmel sem, mindenben nagyon máshogy gondolkodnak.Nem érzek félelmet, csak adrenalint ha olyan helyzetbe kerülök.

Imádok kockáztatni, elegem van a kiszámítható dolgokból.

1 ember van aki megért, és elfogad és nagyjából olyan személyiségjegyei vannak, mint nekem.

Vele élvezem az eltöltött időt.

De a többiekkel?

Megunom őket...akárhogy próbálok hozzá állni, meglátom bennük azt ami taszít engem, felidegesít mikor gyengék, és nyafognak, vagy valakit akik nem ismernek sajnálnak...Hogyan? Nem értem az érzést...Nem érzek sajnálatot senki iránt...Kötődést igen, de azt is csak az 1 emberhez de ha vele történne valami, se éreznék sajnálatot inkább tennék valamit, hogy minél előbb jöjjön vissza hozzám.


Olvastam róluk, és nagyon sok dologban önmagam láttam.

Tudom, ki mikor mit akar hallani.És azt mondom nekik, nem érdekel, hogy becsapom őket, ha elérem a célom.

Mindenben a legkissebbre viszem a kockázatot, önmagamra nézve.

Kívülről természetesen semmi nem látszik rajtam.

Csendes zseninek gondolnak.

Ezt abból, hogy matematikából kifejezetten jó vagyok, sajnos túlzottan.Gyorsan rátalálok a feladatok logikájára, mindig, szüleim ezt alsó osztályban vették észre.

Más nem érdekel most, csak a pénz.Feljebb akarok jutni a ranglétrán azt kezdeni a pénzemmel amit csak akarok.

Ölni tudnék, sokszor beszélünk az egyetlen társammal erről.

Nem teszem meg, mert tudom ennyi idősen milyen következménye lenne, nem tudnám úgy eltusolni, nagy a kockázat.

Öngyilkosság? Gondolkodtam rajta, mert nem sok örömöm van itt, viszont nem tudnám megtenni, van pár dolog amiért itt akarok maradni.

Úgy tudom ezek kijönnek 15 év alatt, legalábbis megmutatkoznak.

Mit gondolsz te, mi ez? Mi vagyok? Nagyobb kérdés, mi leszek.



2017. márc. 10. 19:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%

ami elgondolkodtató esetleg ez a "társam" dolog.

nyugodtan írhatod azt is ha már semmitől nem félsz,hogy homoszexuális vagy és a társad a férfiszeretőd.

2017. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%

Éjjeli féreg (Nightcrawler) c. filmet láttad már? :) Vagy a Dorian Gray-t? Én az ezekben szereplő pszichopatákkal tudtam nagyon azonosulni.

Az vagy, kétségtelen, de ez nem feltétlen rossz. Ha tudod mi akarsz lenni az leszel, ha nem tudod, akkor készülhetsz a lelki vívódásra. Hasonlítunk. Légy büszke az adottságodra, ne hagyd, hogy manipuláljanak. Az viszont szomorú, hogy a pénzen kívül nincs sok vágyad.

2017. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Valamit kifelejtettem.

Lány vagyok, nem férfi.

2017. márc. 10. 19:39
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopátia ettől rosszabb általában, és 18 év felett szokták diagnosztizálni. Bár egy pszichopatát nem könnyű diagnosztizálni, mert nem csak orvoshoz nem megy, de a gyakori kérdéseken se kérdez róla.

Ez nem jelenti azt, hogy beteg vagy, inkàbb azt hogy fiatal és szeretnél valami betegséget magadra aggasztani. Legalábbis így érzem interneten keresztül.

2017. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
1 szó mint 100...öltél már kismacskát,kiskutyát?
2017. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Hah, jól mondod.;)

Valóban 18 év felett alakul ki rendesen.

De, elméletileg 15 év alatt is már vannak jelei.Olvass utána.

Nem, nem akarom magamra aggatni.

Hidd el, ha akarnám nem kérdezném meg, annak nyílvánítanám magam, egy percig sem kételkednék.

2017. márc. 10. 21:07
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem, még nem.

Nem éreztem szükségét.

Ha tudnád, a pszichopata nem egyenlő az agresszióval és az ölésvággyal, az nem ez a kategória.

Ok nélkül nem ölnék.

2017. márc. 10. 21:13
 8/36 anonim ***** válasza:
20%

az ok rém egyszerű,ha már szükség.

egy pszichopata kíváncsi rá,hogy milyen érzés megtenni.

képes-e megtenni és mit érez közben,majd utána.

én ismertem pár ilyen kölyköt fiatal koromban,onnan tudom.

kipusztították a környék macskáit.

volt olyan aki a macska gyilok után pár nappal sírt és megbánta.

más meg folytatta,belőle idegenlégiós lett,egy másikból menő drogdíler.

2017. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Akkor azok nem Pszichopaták voltak kedvesem.

A Pszichopata nem érez, legalábbis nem mélyen, és intelligens, nagyon, nem ÖL A SEMMIÉRT, OK NÉLKÜL.

Ha komolyabban utánaböngésznék rájönnék, hogy nekik milyen jelző a jó...Talán Szociopata..Nem tudom, de pszichopatát ne aggasd rájuk.

Sőt, aki pszichopata ezt nem is teszi ki.Ha ölnék, senki nem tudna róla, ez az alapja.Szóval ha még jobban belegondolok a te ismeretséged nagyon bebukott ezen a "teszten."

2017. márc. 10. 22:00
 10/36 anonim ***** válasza:
2%

fordítva írod.

a pszichopaták többsége nem intelligens.

ők azok,akik hazafelé leütnek valakit sörös üveggel,az ipse meghal,behúzza az árokba a tetemet,aztán nem érti miért rúgja rá a rendőrség az ajtót miközben alszik.

vagyis nem méri fel a tettei következményét,mert lényegében sötét.

ezért is ismeretlen számára az együttérzés,mert nem fogja fel.


a szociopaták azok,akik következetesek és okosak.

felfogják az ok-okozat összefüggéseket.

rájuk jellemző lehet a biorobot jelző.

2017. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!