Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Doktorrá avatásra milyen...

Doktorrá avatásra milyen ajándékot szoktak adni és milyen értékben?

Figyelt kérdés
A testvéremről van szó, 30 éves férfi.
2017. márc. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom, meg meg kell kerdezned, hogy TESTVEREDNEK mit vegyel no meg, hogy mennyiert?
2017. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinek lakást, kinek egy kézfogást.
2017. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezüst cigarettatartó tok.
2017. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, nem igazán értem a felháborodást. Neked kizárólag olyan családtagjaid vannak, akiknek könnyű ajándékot venni? Nem tudom, nálunk amiben valaki hiányt szenved, az azért van, mert olyan drága, hogy nem is lehet megvenni, ami kell, úgyis megveszi magának, és nem értünk egymás érdeklődési köréhez. Szerintem neked nincs testvéred. Nem értem a csodálkozást, a kérdésem normális és természetes, és az illemre irányult, és megfontoltságra utal, hogy mások véleményét is meghallgatom döntés előtt.


Várok hasznos válaszokat.

2017. márc. 11. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Valmi értékes könyvet,keményfedelüt aminek örülne:irodalmi müvet vagy szakköynvet.A barátnőm a nővérnek a doktorálására Bibliát adott, meg egy csokor virágot.Esteleg egy értékesebb karórát, ékszert ha hord.Mindenképp valami maradandód.Ami az értéket illeti lényeg,hogy tetszen neki,meg az anyagi kereteidtől is függ.
2017. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszsönöm szépen
2017. márc. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!