Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ilyen leveleket irogatnak...

Akik ilyen leveleket irogatnak azok mit éreznek szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma válaszoltam egy kérdésre majd kaptam egy ilyen tartalmú levelet, egyébként nem is értettem hogy jött a válaszomhoz:

"Teged csak spermaval szabad szajba spriccelni ugye?"


Írtam a kérdés alá hogy mégis ezt miért kaptam.

Majd ez volt a következő válasza:

"Na ide figyelj te rektes k***va r***nc!!

Egy. Olyan ostoba vagy!! Felteszel nekem egy kerdest, utana meg letiltasz. Akkor megis hogyan valaszoljak neked?? Ennyit se tudsz a tyuk eszeddel?? Eszed a beka segge alatt! Nem is csodalkozom rajtad hogy lettel ilyen hulye liba.

Ketto. Megy a feljelentes, mert ha nem tudnad privat uzenet (LEVELET) - es az elektronikus level es a rendes level kozott nincs kulonbseg - tehat privat uzenetet tilos megjeleniteni, nem hogy meg a felhasznalo nevemet is kiirod orszag vilagnak. Ezert megy a feljelentes, sajnallak, de legkozelebb gondolkodj. Meg majd a moderatoroktol is kapsz a fejedre. Na csa, es ne irj mert tiltalak te segg hulye paraszt."


Minden ok nélkül... Szerintetek az ilyen emberek mit éreznek? Teljesen le vagyok döbbenve..


2017. márc. 13. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Lehet félrenyomott. Nem mindegy?
2017. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell komolyan venni. Csak szájhős.
2017. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Félrenyomott??


Nem is írtam neki semmit.. Totál elmebeteg az ilyen ember.

2017. márc. 13. 23:15
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok. Ha félrenyomott se beszélhet így.
2017. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És kit jelent fel? Na majd a rendőrség megy a GYK csapathoz kuncsorogni hogy nézzék már meg milyen IP címről szokott bejelentkezni milyen időpontban az a felhasználó. Majd mennek a szolgáltatóhoz könyörögni hogy adják már ki a listáról hogy abban a percben kinek volt az az IP kiosztva. Mindezt egy komolytalan tizenéves névtelen online fenyegetései miatt amikor egy másik névtelen embert fenyeget. Na persze.
2017. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Valószínűleg megérdemelted. Tényleg undorító, hogy kimásolgatod az üzenetek tartalmát. Én még meg is rúgdosnálak.
2017. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Minden ok nélkül írta nekem azt a szájba spriccelős baromságot. De aki védi gondolom ugyanilyen agyi szinten van mint ő.

Semmi rosszat nem írtam neki esküszöm.

Köszi a normális válaszokat!

Köszi a privit kettes válaszoló!:)

2017. márc. 13. 23:22
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen. Remélem megtudtalak nyugtatni egy kicsit. Második voltam.
2017. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze :) szép estét neked!


mondjuk én nem káromkodtam, nem írtam neki egy darab privát levelet sem. Csupán azért másoltam be kommentbe amit írt hogy megkérdezzem miért írta ezt nekem.

2017. márc. 13. 23:25
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez az oldal tele van olyan emberekkel, akik a való életben nem tudnak "kibontakozni". A felgyülemlett feszültséget itt vezetik le. Én is kaptam már pár cifra üzenetet, ilyen ez az oldal. Szerintem holnap jövök fel rá utoljára.
2017. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!