Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy lehetek...

Mi az oka, hogy lehetek akármilyen kedves hozzájuk, facebookon akkor se írogatnak szívesen velem?

Figyelt kérdés

Az ottani ismerőseim, van akit csak internetről ismerek, és a többi mind olyan akit személyesen is. Lehetek akármilyen kedves, valamiért akkor se írogatnak velem szívesen, inkább csak letiltanak chatról vagy általában nem válaszolnak.

Ez mással nincs így csak velem jól sejtem?


2013. dec. 30. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a facebookon kell szociális életet élni.
2013. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret chat-elni,meg nincs idejük talán.
2013. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet unalmas vagy, a kedvesség még nem elég a társalgásra. Nekem is van 1-2 haver akivel eldumálok, van akit meg lerázok, mások engem ráznak le, ilyen ez.
2013. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Oszinte leszek! Lehet hogy nagyon idegesitonek talalnak....a kedvessegnek is vannak formai : lehet hogy te egy ilyen eroltetett kedvesseget vettel fel es mar nagyonnsok vagy nekik es idegesited oket....kicsit gondolkozz el! Attol meg hogy valaki kedves nembiztos hogy akarok vele beszelgetni .....ja a masik meg hogy tenyleg inkabb eloben talalkozz emberekkel...menny el szorakozni epits kapcsolatokat! Sokkal jobban fogsz jarni ;)
2013. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én kíváncsi lennék :)
2013. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs kedvuk beszelgetni vagy nem birnak teged annyira, nem szeretnek chat-elni, epp massal dumalgatnak, dolgoznak valamin epp, jatszanak, nem erdekli oket a tema amirol beszelsz, tul szukszavuan vagy tul hosszan irsz... Ezernyi oka lehet.

Legtobben amikor otthon vannak a gep elott magukkal foglalkoznak, ha epp fent vannak feszbukon lehet hogy csak azert mert epp olvasnak, hallgatnak, neznek valamit. Legtobb ismerosom netezeskor jatszik, kreal valamit, zenet hallgat, es a feszbuk csak ugy kivancsisagbol van megnyitva hogy lassa ki mit csinal, vagy mert epp var valakire hogy megbeszeljenek ott valamit.

A mondanivalojukat megbeszelik suliban vagy azutan, max. unalomuzeskent csetelnek, akkor is max. a legjobb barataikkal.

Egy ideig en sem ertettem miert nem beszelnek velem szivesen, es rosszul is esett, de ez meg nem jelenti azt hogy nem birnak egyaltalan.

Forumokon es hobbi vagy fan oldalakon nagyobb sikerrel jarsz, ott sokszor pont a beszelgetes a lenyeg. :) 16/L

2014. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!