Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha korban, és anyagiakban...

Ha korban, és anyagiakban eljutottam oda hogy kitetováltassam az egész felső testem, de tartok a lekorlátozástól jelenthet problémát?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal hogy csak magammal foglalkozzak az életben, és ne mások véleménye legyen a mérvadó, de arra nem vagyok felkészülve ha emiatt több nő is visszautasít majd esetleg, azzal magyarázva hogy neki ez túl sok.


Munkavállalás szempontjából nem lényeges ez az egész, mert nem Magyarországon dolgozom, tehát amiatt hogy hátrányból indulnék nem tartok.


2017. márc. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem, azt csinálsz amit akarsz.
2017. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenthet igen. A nők ennék sokkal kisebb dolgokért is vissza szoktak utasítani.
2017. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőügyhöz nem tudok hozzászólni, de tetováltként azt gondolom, hogy amíg egy pici "talán nem kellene ezért vagy azért" van benned, addig ne csináltasd meg.
2017. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-asnak igaza van. :)


És ha csak nem vagy rocksztár, kapásból elutasítanálak. Szóval, vannak nők, akik emiatt kiesnek majd.

2017. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!