Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípus taszít...

Melyik embertípus taszít téged a legjobban?

Figyelt kérdés

Engem a nagydarab, Mercivel, Audival meg BMW-vel mászkáló alakok, akik mindenkit tegeznek maguk körül, süt belőlük az "értelem" és legtöbbször hamburgert meg pizzát zabálnak.


Aztán ottvannak még a buta pincérlányok meg a recepciós szöszik akik hát nem egy jogi egyetemet végeztek el...


Szóval összességében a butákat nem bírom.


Téged melyik embertípus taszít?


2017. márc. 15. 10:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsoroltak, meg az, amelyik mindig megpróbál rátromfolni a dolgokra. Mondok egy példát... Te valami téged ért örömöt próbálsz elújságolni, ő meg azzal jön, hogy ő sokkal faszább gyerek... Na, az ilyet tarkón bąsznám egy lapáttal...
2017. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
A fentiek engem is nagyon idegesítenek, de engem személy szerint az a típus taszít a legjobban, amelyik állandóan csak sajnáltatja magát, teljesen önsorsrontó módon viselkedik, de meg se próbál változtatni magán és a helyzetén, mert ahhoz már túl lusta, inkább csak panaszkodik és felelősségvállalás helyett csak mutogat másokra, mindenki más hibás, csak ő nem. Na az ilyen emberektől falra mászok.
2017. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Akik úgy ítélnek el másokat hogy nekik is megvannak ugyanazok a hibáik.

A panelprolik.

Akik mindenbe beleütik az orrukat.

Akik folyton a másikkal foglalkoznak hogy másokat bánthassanak és megszólhassanak.

2017. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
A világfájdalmas-önsajnálós: nekem semmi sem sikerül, engem senki nem szeret, inkább otthon maradok zokogni...
2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A hazugok!
2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A sunyi hátad mögött kibeszélős gyávák.

Az álszentek.

A másokat hülyének nézők.

2017. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
A félistenek és a nagyokosok.
2017. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A buták.
2017. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Amit felsoroltál kérdező azok engem is elégerősen taszítanak.

De a felsoroltakon kívül az is irritál engem aki annyira beszédes kedvében van mindig, hogy ő csak mondja, mondja, és arra az időre sem hagy szóhoz jutni hogy kimondjak egy értelmes mondatot, mert már rögtön a szavamba vág, és ha rászólok ezért még ő van megsértődve.

Az is zavar ha valakinek jó anyagi helyzete van és felvág vele hogy neki milyen jó, és érezteti hogy másnak mennyire rossz. Senkitől nem sajnálom azt ha jó anyagi helyzetben van ha tud is normálisan viselkedni.

Ha társaságban többet étkezünk akkor azon tudok kiakadni ha valaki gusztustalanul eszik, tömi magát, csámcsog és tele szájjal beszél.

Ha valaki teszi a fejét hogy igényes, csinosan öltözködik és mondja hogy ő mennyire igényes, de közben a lakása, autója, környezete elhanyagolt az is nagyon zavaró.

Az is zavar ha egy ember odajön hozzám és rám akar sózni valamit amit árul és ezt erőszakosan teszi és nem ért a szép szóból.

Az is zavar ha egy haver, vagy jó ismerősöm panaszkodik hogy így nincs pénze, úgy nincs pénze, de közben dohánytermékre (cigire stb...) telik, ha telik italra, telik okostelefonra, és mellette panaszkodik hogy nincs pénze kajára, vagy a számláira. Olyan esettel is találkoztam hogy volt a nyakába egy drága aranylánc és pénzért könyörgött azért hogy enni tudjon adni a gyerekeinek, de az aranylánc ott fityegett a nyakába, amiről még mondta is korábban hogy nem rég vette drága pénzért.

A bunkó emberek, akik másnak pl.: havernak, barátnak, kollégának teszik a szépet és jó pofiznak, de én például segítséget kérek a boltban ahol dolgozik akkor flegmán, lenézően, bunkón válaszol, annak ellenére hogy én normálisan közeledtem felé.

2017. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
A bunkó, lenézők.
2017. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!