Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért le kezelő a nő?

Tomess95 kérdése:

Miért le kezelő a nő?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel már nagyon régóta beszélgetünk, el döntöttük hogy találkozunk is meg minden!.. Pajzsmirigy problémás, és sajnos nagyon gyakran változik a hangulata, és ingadoznak az érzelmei!.. Sok mindent el mond nekem, a legsötétebb titkait is!! De!.. Eléggé lekezelő néha, úgy érzem nem mutat olyan érdeklődést irántam mint én ő iránta.. Ez eléggé zavaró, mert olyan mint ha (2 év egyedül lét után) Ez teljesen természetes lenne neki.. Ha őt krédezem, nem ad konkrét választ!! Én arra tippelek, hogy van valaki más aki ugyan úgy csapja neki a szelet de még nincsenek együtt, vagy alapból ilyen!.. Vagy a betegsége de amukor jó kedve van akkor sem látszik rajta hogy akarja e ezt az egészet! Szóval Ti mit ajánlotok??

#lekezelő?
2017. márc. 15. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ló....hmmm, de ez a szamár is megteszi valamennyire....

Bízik benned, de nem kellesz neki többre vagy nagyon ritka eset, hogy nem mer tovább lépni.


Talán ugrasszad a nyuszit ki a bokorból....Meséld, hogy megismerkedtél valakivel, nagyon hajt rád, de még kapálózol ellene....várd ki, mit reagál vagy tesz.

Butaság futni, olyan szekér után, ami sose vesz fel ;)

2017. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet :)

Egyszer már be játszottam de ő azt mondta idézem: "Úgy dötnesz ahogy szeretnél, tiszteletben tartom!" :)

Szóval nem tudom mi legyen!..

2017. márc. 15. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
hypothyreosis?
2017. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2


Talán állítsd elé a határozottan a kérdést utoljára, hogy továbblépés együtt vagy más más irányba más mellett.

Ha nem válaszol, nem jelez semmit, az is válasz és hagyd a fenébe vagy próbálj egy kis közelséggel hatni rá-egy csókkal, aztán kiderül.


Szerintem semmi értelme hitegetésben-totyorogva lenni...

2017. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle azt mondta majd a randi után kiderül meg minden... Meg hogy ő se tudja...
2017. márc. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!